UWAGA !!! Ta wersja strony jest nieaktualizowana. Zapraszamy do nowego portalu lublin.eu
Lublin - miasto inspiracji | oficjalny portal miasta Lublin
wersja do druku      przeÂślij znajomemu
Alior Bank tworzy nowe miejsca pracy w Lublinie
Alior Bank rozwija swoją działalność, otwierając w Lublinie Biuro Relacji z Klientem, w którym jeszcze w tym roku zatrudni 170 osób. W ramach współpracy między Alior Bankiem i Urzędem Miasta w Lublinie, proces rekrutacji nowych pracowników wspiera Miejski Urząd Pracy.
Nowo otwarte Biuro Relacji z Klientem Alior Banku będzie świadczyć usługi z zakresu sprzedaży pożyczek gotówkowych. Biuro zatrudnia obecnie 55 przeszkolonych bankierów, do których w najbliższych miesiącach dołączą kolejni pracownicy. Docelowo znajdzie w nim pracę 170 osób, którym Bank zapewni atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia zawodowe i perspektywy rozwoju.

"Rozwój centrów usług to jeden z priorytetowych obszarów dla Lublina, gdzie koszt powierzchni biurowej jest niższy nawet o 20-30% w stosunku do stawek największych polskich miast. Zapewniając odpowiedni klimat inwestycyjny, dobrze przygotowane kadry jesteśmy dobrym partnerem dla firm świadczących nowoczesne usługi biznesowe. Cieszę się, że Alior Bank dostrzegł potencjał tkwiący w naszym mieście i zdecydował o uruchomieniu Biura Relacji z Klientem właśnie w Lublinie" - mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

"Otwarcie Biura Relacji z Klientem stanowi kolejny krok w rozwoju Alior Banku”– mówi Robert Midura, Dyrektor Generalny w Alior Banku. „Cieszy nas udana współpraca z Lubelskim Urzędem Miasta m.in. w procesie rekrutacji pracowników. Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu biznesowemu przyczynimy się do rozwoju regionu oraz utrwalimy wizerunek Alior Banku jako atrakcyjnego pracodawcy” – dodaje Robert Midura.

W ramach współpracy pomiędzy Alior Bankiem i Lubelskim Urzędem Miasta oraz Miejskim Urzędem Pracy na początku lipca została zorganizowana giełdę pracy. Osoby zainteresowane zatrudnieniem w Alior Banku miały możliwość spotkania się z pracownikami Banku oraz uzyskania szczegółowych informacji dotyczących pracy w instytucji finansowej, a także umówienia się na spotkanie rekrutacyjne.

Do pracy w Biurze Relacji z Klientem poszukiwane są głównie osoby, które zostaną zatrudnione jako Bankierzy Klienta Indywidualnego. Do ich obowiązków będzie należeć m.in. oferowanie pożyczek gotówkowych i innych produktów bankowych. Od kandydatów oczekiwane są minimum wykształcenie średnie, dobre umiejętności doradcze oraz preferowane jest doświadczenie zawodowe w instytucjach finansowych.

Alior Bank oferuje pracownikom stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet szkoleń podnoszących kompetencje. Biuro Relacji z Klientem Alior Banku znajduje się obecnie w Lublinie przy ul. Wallenroda 4c. Docelowo będzie się ono mieścić przy ul. Szeligowskiego.

Aktualne oferty pracy w Alior Banku w Lublinie dostępne są na stronie internetowej banku: www.aliorbank.pl oraz Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie: www.mup.lublin.pl.
KP/BP