Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Ogłoszenia

21.02.201714:30
W nocy z 3 na 4 czerwca 2017 r. odbędzie się jedenasta lubelska Noc Kultury. W tym roku będziemy odkrywać nowy wymiar Lublina. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy będzie bowiem „miastoczasoprzestrzeń”.
czytaj więcej
21.02.201713:38
Zespół Tańca Towarzyskiego UMCS „Impetus” zaprasza studentów do nauki tańca. To doskonała okazja, aby w przystępny i przyjemny sposób nauczyć się podstawowych figur i kroków tanecznych.
czytaj więcej
21.02.201710:43
Nabór wniosków o stypendia na realizację projektów z zakresu twórczości artystycznej lub upowszechniania kultury w 2017 r.
czytaj więcej
17.02.201713:20
​"Noc Młodych Naukowców" - pod takim hasłem odbędzie się II edycja wydarzenia naukowego dedykowanego uczniom lubelskich gimnazjów.
czytaj więcej
16.02.201710:29
W dzisiejszym konkursie mamy dla Państwa cztery podwójne wejściówki na film: "Porady na zdrady" w ramach wydarzenia Ladies Night. Podwójne zaproszenie do kina "Cinema City" na pokaz 23 lutego o godzinie 19:30 powędruje do osoby, która jednym zdaniem uzasadni, dlaczego bilet powinien trafić właśnie w jej ręce.
czytaj więcej
15.02.201712:54
W dniu 16 czerwca 2017 roku Lublin stanie się wyjątkowym miejscem, w którym odbędzie się uroczysta Inauguracja Mistrzostw Europy U-21 w Piłce Nożnej 2017. Będzie to wyjątkowe wydarzenie odbywające się w naszym mieście na Arenie Lublin, w ramach obchodów Wielkiego Jubileuszu 700-lecia Lublina.
czytaj więcej
14.02.201711:20
Teatr Muzyczny w Lublinie i Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza​ ogłaszają casting do ról dziecięcych w przygotowywanej premierze spektaklu "Czarcia Łapa".
czytaj więcej
13.02.201715:25
Z językami, wszędzie jesteś w domu - pisał Edmund De Waal - brytyjski artysta. Znajomość języków obcych sprawi, że pogłębisz swoją wiedzę, a także zwiększysz swoją pewność siebie podczas rozmowy z obcokrajowcami. Dzięki umiejętnościom językowym poczujesz się jak w domu, będąc na drugim krańcu świata.
czytaj więcej
11.02.201723:55
Zbliżają się Walentynki, święto zakochanych szczególnie celebrowane przez młodzież. Walentynki można obchodzić nie tylko w kinie czy podczas romantycznej kolacji. Można też się za…czytać na chwilę.
czytaj więcej
11.02.201723:41
Trudny temat, śliska sprawa. Powraca kiedy tylko stopnieje śnieg. Wchodzi w podeszwy, śmierdzi i złości. My i psy, psy i ludzie, oni i my? Do kogo należy miasto? Teren otwarty, drzewa, kwiatki, górka na sanki, parking, chodnik, ławka, trawnik. Moje to? Twoje? Niczyje? Przestrzeń publiczna? Sprawa prywatna?
czytaj więcej

Wydarzenia polecane

Kalendarium wydarzeń

<

22.02.2017

>

Styczeń 2017

Luty 2017

Marzec 2017

Kwiecień 2017

Maj 2017

Czerwiec 2017

Lipiec 2017

Sierpień 2017

Wrzesień 2017

Październik 2017

Listopad 2017

Grudzień 2017

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
30 31
1 2 3 4 5
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
27 28
1 2
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
27 28 29 30 31
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
29 30 31
1 2
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
31
1 2 3
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
28 29 30 31
1
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
30 31
1 2 3
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
27 28 29 30

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

Captcha*

Ile to jest 5 dodać cztery?

(wpisz wynik słownie)