Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Aktualny konkurs

Konkurs - edycja 2017


"Piękno europejskiego Lublina" uroczyste wręczenie nagród już za nami.
W dniu 10 maja 2017 roku o godzinie 11.00 w lubelskim Ratuszu miała miejsce ceremonia rozstrzygnięcia konkursu.
Nagrody wręczył Pan Artur Szymczyk - Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Inwestycji i Rozwoju wraz z Panią Bernadetą Krzysztofik - Dyrektorem Wydziału Funduszy Europejskich.


Wśród wielu otrzymanych prac Komisja Konkursu wyróżniła prace:

Kategoria: klasy I, II, III szkoły podstawowej:

1. Mikołaj Głuch, kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 22, TRAKCJA TROLEJBUSOWA,
2. Natalia Sagan, kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 22, ALEJKA ROWEROWA,
3. Emilia Popiołek, kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 22, ŚCIEŻKA ROWEROWA NAD ZALEWEM,
4. Pola Marczewska, kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 22, ŚCIEŻKA ROWEROWA,
5. Zuzanna Darowska, kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 22, TEATR STARY,
6. Bartosz Delmanowicz, kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 22, AQUA LUBLIN,
7. Wiktoria Hołubcow, kl. I b, Szkoła Podstawowa nr 22, SPACER W OGRODZIE SASKIM,
8. Marcel Niećko, kl. I b, Szkoła Podstawowa nr 22, AQUA LUBLIN,
9. Wiktoria Kafara, kl. I b, Szkoła Podstawowa nr 22, IDĘ NA BASEN DO AQUA LUBLIN,
10. Maja Zając, kl. I b, Szkoła Podstawowa nr 22, JADĘ TROLEJBUSEM ULICAMI MIASTA,
11. Bartosz Pawluk, kl. I b, Szkoła Podstawowa nr 22, NA ŚCIEŻCE ROWEROWEJ,
12. Ernest Goleń, kl. I b, Szkoła Podstawowa nr 22, NA LOTNISKU LUBLIN-ŚWIDNIK,
13. Julia Kostyła, kl. I b, Szkoła Podstawowa nr 22, NA KONCERCIE W OGRODZIE SASKIM,
14. Helena Znamierowska, kl. II c, Szkoła Podstawowa nr 32, PARK SASKI Z LOTU PTAKA – PLAC ZABAW,
15. Juliusz Znamierowski, kl. 0, Szkoła Podstawowa nr 32, FONTANNA NA PLACU LITEWSKIM,
16. Julia Tomasik, kl. III d, Szkoła Podstawowa nr 3, OGRÓD SASKI,
17. Patrycja Jarosz, kl. I a, Szkoła Podstawowa nr 20, ŚCIEŻKA ROWEROWA,
18. Natalia Kłoda, kl. I a, Szkoła Podstawowa nr 20, AQUA LUBLIN,
19. Amelka Żelazko, kl. I a, Szkoła Podstawowa nr 20, ZOO LUBLIN.

Nagrody otrzymali:

I miejsce - Paweł Hamryszczak, kl. I c, Szkoła Podstawowa nr 38, za pracę "Arena Lublin"

II miejsce - Helena Smit, kl. III d, Szkoła Podstawowa nr 3, za pracę "Autobusem przez moje miasto"

III miejsce - Nikola Bujalska, kl. III d, Szkoła Podstawowa nr 3, za pracę "Piękno Ogrodu Saskiego"


Wyróżnienie otrzymali:

Lena Jagóra, kl. III d, Szkoła Podstawowa nr 3, za pracę "Plac Litewski w nowej odsłonie"

Gabriel Piwko, kl. I b, Szkoła Podstawowa nr 22, "Wyprawa do Ogrodu Saskiego"


Kategoria: klasy IV, V, VI szkoły podstawowej:
1. Dominika Magdalena Bielak, kl. IV h, Szkoła Podstawowa nr 43, NOWE ŻYCIE LUBLINA,
2. Marianna Gałan, kl. IV h, Szkoła Podstawowa nr 43, NOWOCZESNE MPK,
3.Natalia Grzeszczuk, kl. IV C, Szkoła Podstawowa nr 43, AQUA MIEJSCE SPOTKAŃ DLA DZIECI,

Nagrody otrzymali:

I miejsce - Emilia Szwałek, kl. VI b, Szkoła Podstawowa nr 42, za pracę "Ścieżki rowerowe w Lublinie"

II miejsce - Olga Grochowicz, kl VI a, Szkoła Podstawowa nr 42, za pracę "Centrum Spotkania Kultur"

III miejsce - Krzysztof Borowski, kl IV a, Szkoła Podstawowa nr 47, za pracę "Lubelska Strefa Relaksu"

Wyróżnienie otrzymała:

Natalia Sternik,
kl VI b, Szkoła Podstawowa nr 2, za pracę "Fantastyczny Lublin"

 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, niezdecydowanych zachęcamy do udziału za rok.

 


 

baner konkursu 2017

Do pobrania

Konkurs prezentacja 2017.pdf
Konkurs prezentacja 2017

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

Captcha*

Ile to jest siedem odjąć dwa?

(wpisz wynik słownie)