Aktualności

więcej aktualności

Rowerem przez Europę Południową

Michał i Piotr wyruszyli z Lublina na czterech kółkach w zeszłym tygodniu. Na rowerach przejechali już ponad 600 kilometrów. Teraz są w Rumunii, przed nimi jeszcze ponad 3 tysiące kilometrów, chcą zdobyć Serbię, Czarnogórę, a może nawet Grecję. Michał i Piotr łącznie przez ponad miesiąc chcą pokonać 4 tysiące kilometrów. Powrót planują na początku września.
więcej »

Nabór do konkursu o nagrodę Prezydenta

Zapraszamy do udziału w VII edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin. Celem Konkursu jest wyróżnienie przedsiębiorstw, naukowców, wynalazców, instytucji i organizacji, które stanowią wizytówkę Lublina i przyczyniają się do rozwoju potencjału gospodarczego naszego miasta. Na zgłoszenia czekamy do 20 września.
»

Lublin w najlepszej piątce

Lublin znalazł się na liście TOP 5 nominowanych do nagrody w kategorii "Miasto Przyjazne Inwestorom". Tytuł przyznawany jest za działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego, jakość obsługi przedsiębiorców oraz sprawne realizowanie procedur administracyjnych. Zwycięzców konkursu Prime Property Prize 2014 poznamy we wrześniu.
»

 

Mistrzowie szachów w Lublinie

W Lublinie trwają rozgrywki szachowe w ramach Międzynarodowego Memoriału Szachowego im. Reginy Gerleckiej. Rozegrane zostaną 4 turnieje. W ramach Memoriału planowany jest turniej kołowy z możliwością wypełnienia norm na mistrza krajowego i kandydata na mistrza, z udziałem 10 zawodników (9 rund). Zawody odbywają się w Centrum Kultury w Lublinie ul. Peowiaków 12.
»

LPEC wśród najlepszych firm ciepłowniczych w Polsce

Spółka LPEC zajęła V miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2014, organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. Plebiscyt wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa w branży ciepłowniczej.
»

 

Konkurs


Sprawdź, czy wygrałaś/-eś


kubek z logo miasta

więcej »

Czy wiesz, że

Kirkut na Kalinowszczyźnie jest najstarszym zachowanym w Polsce cmentarzem żydowskim.

Ankieta

Gdzie i jak najchętniej odpoczywasz latem po pracy?