Aktualności

więcej aktualności

Parkour Movie Night i Letni Pełny Metraż

Ostatnie dni lipca w Centrum Kultury w Lublinie miną pod znakiem filmu. Na początek coś dla fanów sportów miejskich, czyli Parkour Movie Night, natomiast od poniedziałku do czwartku na Wirydarzu zobaczymy cztery filmy w cyklu Letni Pełny Metraż. W ciągu czterech lipcowych wieczorów pokazane zostaną wybrane pełnometrażowe, niezależne filmy z programu głównego wydania festiwalu w 2013 r.
więcej »

Rozpoczął się konkurs o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin

Zapraszamy do udziału w siódmej edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin. Celem Konkursu jest wyróżnienie przedsiębiorstw, naukowców, wynalazców, instytucji i organizacji, które stanowią wizytówkę Lublina i przyczyniają się do rozwoju potencjału gospodarczego naszego miasta.
»

Nowa Lubelska Muzyka
2 sierpnia 2014 r. o godz. 19:00 zapraszamy do Ogrodu Saskiego na Koncert zespołów, których nagrania znajdziemy na płycie "Nowa Lubelska Muzyka".
»

 

Carnaval Sztuk - Mistrzów Lublin 24-27 lipca

200 godzin występów artystów z kilkunastu państw świata, ponad 80 spektakli ulicznych i 3 dni warsztatów kuglarskich złoży się na piątą, jubileuszową edycję Carnavalu Sztuk-Mistrzów. Jak co roku lubelski festiwal nowego cyrku zobaczy ponad 100 tys. widzów. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
»

Znamy projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego

Zakończyła się procedura składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego Lublina. Do Urzędu Miasta złożonych zostało łącznie 331 projektów do Budżetu Obywatelskiego, w tym 69 dużych (od 0,5 do 1,5 mln zł) i 262 małe (do 0,5 mln zł). Teraz powołana komisja analizuje formularze pod kątem formalno-prawnym. Głosowanie nad projektami rozpoczynamy 24 września.
»

 

Konkurs


Sprawdź, czy wygrałaś/-eś


kubek z logo miasta

więcej »

Czy wiesz, że

Kirkut na Kalinowszczyźnie jest najstarszym zachowanym w Polsce cmentarzem żydowskim.

Ankieta

Most Kultury zaprasza w lipcu i sierpniu na cykl imprez artystycznych i rozrywkowych oraz warsztatów. Na które z proponowanych wydarzeń wybrałbyś się najchętniej?