Aktualności

więcej aktualności

Obchody 25-lecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Grodna i Wilna

W nadchodzący weekend (24 – 26 października) pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin  Krzysztofa Żuka odbędą się obchody 25-lecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Grodna i Wilna Oddział w Lublinie.
więcej »

Pierwszy miesiąc Lubelskiego Roweru Miejskiego

Ponad 80 tysięcy udanych wypożyczeń i przekraczająca 20 tysięcy liczba zarejestrowanych użytkowników. Stacje i rowery dostępne do końca listopada. Nagroda dla najaktywniejszego użytkownika. Tak wygląda podsumowanie pierwszego miesiąca funkcjonowania Lubelskiego Roweru Miejskiego.
»

 

Odczaruj jesień życia
W niedzielę (26 października) w Galerii Olimp po raz pierwszy w Lublinie odbędzie się pokaz mody Seniorów. Wydarzenie, zainicjowane przez Miasto Lublin oraz Społeczną Radę Seniorów, dedykowane jest w szczególności lubelskim seniorom. Największą atrakcją przedsięwzięcia będzie pokaz mody 60+ i 70+, podczas którego seniorzy zaprezentują kreacje na różnorodne okazje. »

Kongres „Karta Dużej Rodziny – wyzwania i perspektywy”

Kongres „Karta Dużej Rodziny – wyzwania i perspektywy”odbył się 20 października 2014 r. w Krakowie. Samorządowcy, eksperci i rodziny spotkali się aby rozmawiać o pierwszych miesiącach działania wprowadzonej przez rząd Karty Dużej Rodziny oraz wyzwaniach związanych z polityką prorodzinną w Polsce.
»

 

Konkurs


Do wygrania

przewodnik Ogarnij Miasto

więcej »

Czy wiesz, że

Lubelskie Podziemia to ok. 300 metrowa trasa turystyczna biegnąca pod zabudową Starego Miasta.

Korytarze i 14 sal rozłożone są na trzech kondygnacjach na głębokości od 9 do 12 m.

Ankieta

Czy korzystałeś już z Roweru Miejskiego?