Aktualności

więcej aktualności

Spotkanie z Janem Gehlem

We wtorek na Wydziale Prawa i Administracji UMCS odbył się wykład wybitnego urbanisty Jana Ghela, w którym uczestniczył Prezydent Krzysztof Żuk. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.
więcej »

Transition Technologies S.A. - nowe biuro w Lublinie

Biuro firmy Transition Technologies S.A, mieści się teraz przy ul. Jana Pawła II 17. W otwarciu nowej siedziby uczestniczył Zastępca Prezydenta ds. Zarządzania Miastem Grzegorz Siemiński. Firma działa w Lublinie od 2013 roku i zatrudnia ponad 50 osób. Transition Technologies nadal poszukuje specjalistów w branży IT – do połowy 2015 roku planowane jest zatrudnienie kolejnych 50 programistów.
»

"Moje miasto bez elektrośmieci" - zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
Wraz ze zbliżającym się ostatnim weekendem października zbliża się kolejna zbiórka elektrośmieci w Lublinie, w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci”. »

 

Obchody 25-lecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Grodna i Wilna

W nadchodzący weekend (24 – 26 października) pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin  Krzysztofa Żuka odbędą się obchody 25-lecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Grodna i Wilna Oddział w Lublinie.
»

Pierwszy miesiąc Lubelskiego Roweru Miejskiego

Ponad 80 tysięcy udanych wypożyczeń i przekraczająca 20 tysięcy liczba zarejestrowanych użytkowników. Stacje i rowery dostępne do końca listopada. Nagroda dla najaktywniejszego użytkownika. Tak wygląda podsumowanie pierwszego miesiąca funkcjonowania Lubelskiego Roweru Miejskiego.
»

 

Konkurs


Do wygrania

przewodnik Ogarnij Miasto

więcej »

Czy wiesz, że

Kirkut na Kalinowszczyźnie jest najstarszym zachowanym w Polsce cmentarzem żydowskim.

Ankieta

Czy korzystałeś już z Roweru Miejskiego?