Aktualności

więcej aktualności

Urząd Miasta nagrodzony w konkursie

Urząd Miasta Lublin otrzymał II miejsce w regionalnym Podkarpacko-Lubelskim etapie Konkursu LODOŁAMACZE 2014 w kategorii "Instytucja". Konkurs ma na wyróżnienie osób, firm i instytucji, w tym pracodawców wybitnie angażujących się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.
więcej »

Zaczynamy głosowanie na projekty BO

Od jutra przez dwa tygodnie, czyli od 24 września do 7 października, potrwa głosowanie na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego Lublina. Zagłosować będzie można w formie papierowej w kilkudziesięciu miejscach na terenie miasta, bądź w formie elektronicznej za pośrednictwem formularza na stronie internetowej obywatelski.lublin.eu.
»

Profesor Gehl w Lublinie

W Lublinie trwa Rok Jana Gehla, społeczna inicjatywa ogłoszona i animowana przez Radę i Forum Kultury Przestrzeni. Współorganizatorami wydarzeń o charakterze edukacyjnym i społecznym, skupionych wokół tematyki kształtowania „miasta dla ludzi” są m.in.: LubDesign!, Mała Akademia Dizajnu, Efemeryczna Przestrzeń Miasta, edukacyjne projekty Porozumienia Rowerowego, inicjatywa Pieszy Lublin. Profesor Gehl odwiedzi Lublin w październiku.
»

 

Polska U-20 vs. Włochy U-20

Można już kupić bilety na mecz Polska U-20 vs. Włochy U-20, który zostanie rozegrany 9 października na Arenie Lublin. Na razie bilety są dostępne za pośrednictwem portalu eBilet.pl, ale w najbliższych dniach sprzedaż zostanie uruchomiona również w kasach MOSiR "Bystrzyca" w Lublinie.
»

"Wieczór w Urzędzie" już w środę

w tym tygodniu mieszkańcy Lublina będą mogli załatwić sprawy urzędowe w godzinach wieczornych. 24 września (środa) Urząd Miasta wydłuża godziny pracy Biura Obsługi Mieszkańców przy ul. Wieniawskiej 14, Wydziału Komunikacji przy ul. Leszczyńskiego 20 oraz Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Leszczyńskiego 20.
»

 

Konkurs

Do wygrania

bilety na otwarcie
Areny Lublin
 

więcej »

Czy wiesz, że

Kirkut na Kalinowszczyźnie jest najstarszym zachowanym w Polsce cmentarzem żydowskim.

Ankieta

27 września odbędzie się uroczyste otwarcie Areny Lublin. Czy wybierasz się na to wydarzenie?