W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Nagroda Gospodarcza

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin przyznawana jest nieprzerwanie od 2008 roku. Jest potwierdzeniem wysokich standardów biznesowych przedsiębiorstw oraz ich pozycji na gospodarczej mapie Lublina, a laureaci Nagrody współtworzą grono najlepszych przedstawicieli lubelskiego biznesu.

Z uwagi na obecną trudną sytuację gospodarczą i ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że nabór zgłoszeń konkursowych do kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin zostanie ogłoszony w maju 2021.

Laureaci poprzednich edycji

2019

LAUREACI:

kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": BURY Sp. z o.o.
kategoria "Obecność na Rynku Globalnym": Modern-Expo S.A.
kategoria "Innowacyjność": Netrix S.A.

NAGRODA SPECJALNA: Grupa Żagiel

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": SII Sp. z o.o.
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Lactex Sp. z o.o., Sollers Consulting Sp. z o.o.
kategoria "Innowacyjność": uPaid Sp. z o.o.
kategoria "Młode Firmy": CODETE Sp. z o.o. Sp. k.DataArt Poland Sp. z o.o. 
kategoria "Przemysły kreatywne": GIS Support Sp. z o.o.

2018

LAUREACI:

kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW Sp. z o.o.
kategoria "Obecność na Rynku Globalnym": uPaid Sp. z o.o.​
kategoria "Innowacyjność": GT85 Polska Sp. z o.o.​
kategoria "Młode Firmy": EVOTEC Sp. z o.o.

NAGRODA SPECJALNA: Grupa Żagiel

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Fabryka Cukierków "Pszczółka" Sp. z o.o., POL-SKONE Sp. z o.o.​
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp. J., Spiżarnia Sp. z o.o.​
kategoria "Innowacyjność": C2C Sp. z o.o., Medi-Sept Sp. z o.o.​
kategoria "Młode Firmy": Klement Real Estate​ 

2017

LAUREACI:

kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": PERŁA – Browary Lubelskie​ S.A.
kategoria "Obecność na Rynku Globalnym": Modern – Expo Spółka Akcyjna​

NAGRODA SPECJALNA: LUBELLA Sp. z o.o. Sp. k.​

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna, Sii Sp. z o.o.​
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Aliplast Sp. z o.o.​
kategoria "Innowacyjność": Instytut Genetyki i Immunologii "GENIM" Sp. z o.o., GT85 Polska​
kategoria "Młode Firmy": C2C Sp. z o.o., KS engineering technology Sp. z o.o.​

2016

LAUREACI:

kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Grupa Orange Polska​
kategoria "Obecność na Rynku Globalnym": Mastermedia Cioczek i Wójciak​

NAGRODA SPECJALNA: Lubelski Klub Biznesu​

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": SII Sp. z o.o.​
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": eLeader sp. z o.o.​, Aliplast Sp. z o.o.​
kategoria "Innowacyjność": Medi Sept Sp. z o. o., GT85 Polska Sp. z o.o.
kategoria "Młode Firmy": Woodinspector, Infinium 3D Sp. z.o.o.​

2015

LAUREACI:

kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Pol-Inowex​
kategoria "Innowacyjność": GT85 Polska​

NAGRODA SPECJALNA: Aliplast Sp. z o.o.​, Ursus​

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Odlewnia Żeliwa Lublin, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KRYSTIAN
kategoria "Innowacyjność": Arcus Systemy Informatyczne, Fabryka Cukierków „Pszczółka”​
kategoria "Zmiana krajobrazu gospodarczego miasta": Lubelski Park Naukowo – Technologiczny, Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny​

2014

LAUREACI:

kategoria "Zielona Gospodarka": Megatem EC-Lublin
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": eLeader sp. z o.o.​
kategoria "Innowacyjność": zespół naukowców Pani Prof. Grażyna Ginalska i dr Anna Belcarz​
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: ZAZ Misericordia​ 
kategoria "Zmiana krajobrazu gospodarczego miasta": Syntea S.A.​

NAGRODA SPECJALNA: Hajduk Group Sp. z o.o.​

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Zielona Gospodarka": Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny​
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Zakład Obróbki Metali KOMECH, Lubelski Rynek Hurtowy​
kategoria "Innowacyjność": Infinite Sp. z o.o.​
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: DORADCA Zespół Doradców Finansowo-Księgowych​

2013

LAUREACI:

kategoria "Zielona Gospodarka": Megatem EC-Lublin
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": AGRAM​ S.A.
kategoria "Innowacyjność": CompuGroup Medical Polska​
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: Pol-Inowex​

NAGRODA SPECJALNA: TBV​

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Zielona Gospodarka": TEZET, Kom-Eko​
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": eLeader sp. z o.o.​, Odlewnia Żeliwa Lublin
kategoria "Innowacyjność": Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service, prof. dr hab. inż. Mirosław Wendeker​
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: MikroBIT​
kategoria "Zmiana krajobrazu gospodarczego miasta": Vena Art​

2012

LAUREACI:

kategoria "Zielona Gospodarka": Kom-Eko​
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Pol-Inowex​
kategoria "Innowacyjność": Verano Ryszard Miazga​
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: Pol-Inowex​

NAGRODA SPECJALNA: Sigma SA​

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": AGRAM, Odlewnia Żeliwa Lublin​
kategoria "Innowacyjność": WOLCO, BioMaxima​
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: MUSI Lublin​​

2011

LAUREACI:

kategoria "Inwestor Roku": Wytwórnia Szczepionek i Surowic Biomed – Lublin​
kategoria "Firma Innowacyjna": Spółka eLeader​

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Firma Odpowiedzialna Społecznie": Agencja Reklamowa Maik​
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Spółka Pol-Inowex​

2010

LAUREACI:

kategoria "Inwestor Roku": Przedsiębiorstwa Transhurt​
kategoria "Firma Innowacyjna": R.B.M. Apex​
kategoria "Firma Odpowiedzialna Społecznie": Agencja Reklamowa Maik

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Inwestor Roku": Spółka Tehand​
kategoria "Firma Innowacyjna": Spółka eLeader​

2009

LAUREACI:

kategoria "Inwestor Roku": Centrum Zana​
kategoria "Firma Innowacyjna": CSF Polska​

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Firma Odpowiedzialna Społecznie": Zakład Obróbki Metali Komech, Spółka Atut

2008

LAUREACI:

kategoria "Inwestor Roku": Przedsiębiorstwa Marko​
kategoria "Firma Innowacyjna": Przedsiębiorstwo Cormay​

WYRÓŻNIENIA:

kategoria "Firma Odpowiedzialna Społecznie": Agencja Promocyjno – Reklamowa Cumulus​

 

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Gali Przedsiębiorczości 2014, podczas której wręczone zostały Nagrody Gospodarcze Prezydenta Miasta Lublin dla najlepszych przedsiębiorców i pracodawców Lublina.

Nasze projekty