W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Akademia Mentora

24.01.202010:23

Lubelski Klub Biznesu wraz z Miastem Lublin rozpoczynają działalność Akademii Mentora. Program dedykowany jest start-upom, które chcą rozwijać swój pomysł na biznes. Do programu mogą zgłaszać się nowo powstałe firmy z wielu różnych branż (nie tylko technologicznej). Udział w projekcie jest bezpłatny.

Mentorami będą doświadczeni managerowie z największych firm na Lubelszczyźnie, zrzeszeni w Lubelskim Klubie Biznesu, którzy podzielą się swoimi umiejętnościami i know-how z początkującymi przedsiębiorcami. Każdy z nich poprowadzi jeden proces mentoringowy z wybranym Mentee. Czas trwania całego procesu to 4 miesiące. Zaplanowanych jest 6 sesji z mentorami, każda trwająca od 60 do 90 minut. Miejsce i czas prowadzenia sesji ustalą pomiędzy sobą Mentor i Mentee. Sesje prowadzone będą z przestrzeganiem Globalnego Kodeksu Etycznego.

Aby zgłosić się do programu należy do 30 stycznia 2020 r. wypełnić formularz dostępny na stronie oraz przyjść na spotkanie informacyjne, które odbędzie się już 6 lutego 2020 r. o godz. 15:00 w Inkubatorze Samsunga (ul.  Nadbystrzycka 38A, Lublin).

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie

Nasze projekty