W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Erkado Międzynarodowym Czempionem

11.12.201810:41

W organizowanym przez PwC Polska oraz Puls Biznesu po raz 7. konkursie Polska Firma Międzynarodowy Czempion wyróżnienie w kategorii debiutant roku na rynkach zagranicznych zdobyła firma Erkado.

Erkado jest rodzinną firmą założoną przed 42 laty przez obecnego właściciela Zbigniewa Kozłowskiego i od tamtej pory specjalizuje się w produkcji drzwi drewnianych - wewnętrznych oraz zewnętrznych. Ostatnie lata to nieustanny rozwój firmy naznaczony przeniesieniem zakładu produkcyjnego z Chwałowic do Gościeradowa oraz jego rozbudową. Obecnie na ok. 46 tys. m kw firma jest w stanie produkować blisko 60 tys. kompletnych drzwi miesięcznie. Aktualnie drzwi Erkado można kupić w wielu krajach europejskich oraz również w Ameryce Północnej czy w krajach afrykańskich.

Firma w ostatnich latach realizuje plan pozwalający jej na dalszy rozwój zarówno na polskim rynku jak i na rynkach zagranicznych. Dzięki inwestycjom w infrastrukturę i nowoczesny sprzęt Erkado zatrudnia obecnie około 500 osób z Gościeradowa i okolic.

Dzięki realizacji wielu projektów społecznych oraz dbaniu o najwyższe standardy etyczne w biznesie, firma została nagrodzona tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Wyróżnienie w konkursie Polska Firma Międzynarodowy Czempion jest dowodem na to, że firma doskonale radzi sobie także w handlu po za granicami Polski.

Nasze projekty