W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Miejska przestrzeń co-workingowa

Inauguracja miejskiej przestrzeni co-workingowej

Lubelscy przedsiębiorcy rozpoczynający swoją działalność skorzystają ze specjalnie przygotowanej przestrzeni coworkingowej. Miasto do ich dyspozycji oddaje komplekowo wyposażone miejsca robocze, sferę spotkań i wypoczynku, wszystko w bezpłatnym dostępem do internetu. To kolejny projekt w ramach działań Urzędu Miasta Lublin wspierający lubelskie środowisko startupowe.

Wsparcie osób rozpoczynających działalność go. spodarczą jest jednym z ważnych celów naszego miasta w najbliższych latach. Obok pomocy w sfinansowaniu założenia własnej firmy chcemy także zapewniać początkującym przedsiębiorcom miejsce, w którym bez dodatkowych obciążeń finansowych, w sprzyjającym i kreatywnym otoczeniu mogą rozpocząć swoją przygodę z biznesem, nawiązać relacje i dzielić się doświadczeniem– powiedział Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Miejska przestrzeń coworkingowa została usytuowana w budynku przy ul. Zana 38 lok. 306 w Lublinie. Dostępna jest w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) dla przedstawicieli startupów, zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Przestrzeń została kompleksowo wyposażona, oferuje bezpłatny dostęp do Internetu, kilkanaście miejsc roboczych, strefę wypoczynku oraz miejsce spotkań. Użytkownik przed rozpoczęciem korzystania ze strefy zobowiązany jest powiadomić o tym w terminie co najmniej 24 godzin przed datą rozpoczęcia pracy w strefie.

Kontakt:


tel. 81 466 2535

Rezerwacja miejsc w miejskiej przestrzeni co-workingowej pod linkiem:

http://doodle.com/poll/q3tvfy9xvguabym3

Do pobrania

Regulamin MPC.pdf
Treść regulaminu miejskiej przestrzeni co-workingowej

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty