W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

AKTUALIZACJA Informacje drogowe: możliwe utrudnienia w ruchu w dniu 28 września

26.09.2019

Informujemy, że w najbliższą sobotę (28 września), w godz. 12:00 - 17:00, podczas przejścia Marszu Równości na czas jego trwania nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu ulic stanowiących trasę marszu. Trasą przejścia będą ulice: Al. Racławickie (okolice pl. Teatralnego), ul. Lipowa, ul. Narutowicza, ul. Głęboka, ul. Sowińskiego, Al. Racławickie.

Ponadto ze względów bezpieczeństwa od godz. 15:00 w piątek (27 września) do godz. 18:00 w sobotę (28 września) z parkowania wyłączone będą zatoki i miejsca parkingowe znajdujące się na ul. Głębokiej wzdłuż pawilonów znajdujących się bliżej skrzyżowania z ul. Narutowicza oraz na ul. Sowińskiego przed skrzyżowaniem z Al. Racławickimi.

W sobotę (28 września) w godzinach 7:00 – 18:00 ze względów bezpieczeństwa zostanie również zamknięty Ogród Saski. W tym czasie na terenie parku odbywać się będą także prace porządkowe przy przycinaniu drzew.

Według informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Lublinie istnieje wysokie prawdopodobieństwo zakłócenia porządku publicznego, w związku z tym służby porządkowe sugerują, by nie parkować aut na całej trasie przemarszu.

Wprowadzone zostaną również objazdy komunikacji miejskiej, o których na bieżąco informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

Służby porządkowe apelują o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez Policję.