W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacje drogowe 28-29 lipca: ul. Poniatowskiego i Głowackiego

27.07.2020

Od 28 lipca na ul. Poniatowskiego, na odcinku od Popiełuszki do wiaduktu, nastąpi zmiana organizacji ruchu. Jadąc od strony Czechowa przejedziemy przewiązką na lewą jezdnię, już wykonaną po stronie szkoły i przed skrzyżowaniem wrócimy na jezdnię właściwą. Łącznica wjazdowa z al. Solidarności (jadąc od Warszawy) w stronę centrum miasta zostanie zamknięta. W dalszym ciągu będzie zamknięta również łącznica zjazdowa z ul. Poniatowskiego w stronę Zamościa.

 

Z kolei od 29 lipca zamknięty zostanie wjazd w ul. Głowackiego z Al. Racławickich. Na ul. Głowackiego na odcinku od ul. Junoszy do Al. Racławickich wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. Dojazd do ul. Głowackiego możliwy będzie od ul. Popiełuszki przez ul. Junoszy.