W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Uwaga kierowcy! Zmiana w organizacji ruchu na przebudowie ul. Kalinowszczyzna

04.01.2019

W najbliższy poniedziałek (7 stycznia) zmieni się organizacja ruchu na przebudowie ul. Kalinowszczyzna. Od początku przyszłego tygodnia roboty będą realizowane całą szerokością jezdni na odcinku objętym pracami. Oznacza to, że wykonawca wyłączy z ruchu kilkudziesięciometrowy odcinek licząc od miejsca tuż za skrzyżowaniem z al. Andersa w kierunku ul. Lwowskiej. Kolejne etapy przewidziane na okres zimowy będą polegały na przesuwaniu się robót w kierunku ul. Lwowskiej i wyłączaniu z ruchu kolejnych odcinków o długości od ok 50 do ok 100m.

Na ul. Kalinowszczyzna utrzymany zostaje zakaz ruchu, który od przyszłego tygodnia nie będzie dotyczył już wyłącznie dojazdu do posesji. Informacja o dystansie, na którym znajdują się utrudnienia będzie znajdowała się na tablicy umieszczonej na wlocie, na skrzyżowaniu z al. Andersa.

Prosimy kierowców o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania.