W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Konkurs Pszczeli „Ogrodowa oaza dla pracusia – własnoręcznie wykonany domek dla dzikich owadów zapylających”

24.06.201617:22

Jak co roku w okresie wakacyjnym w Ogrodzie Botanicznym UMSC odbywa się "Święto Pszczół". W tym roku odbędzie się ono 3.07.2016 r. Tego dnia szczególnie pokłonimy się dzikim owadom zapylającym w naszych ogrodach i porozmawiamy, w jaki sposób każdy z nas może im pomóc.

A już teraz zachęcamy przedszkolaków i dzieci ze szkół podstawowych wraz z rodzicami do wzięcia udziału w naszym Pszczelim Konkursie. W tym roku chcemy zachęcić Uczestników do wykonania domku dla dzikich owadów zapylających, który będzie można później umieścić w ogrodzie. Technika jest dowolna, ale domek musi być wykonany z naturalnych materiałów, aby mógł dobrze spełniać swoją funkcję.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie i czekamy na prace do 30.06.2016 r.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 3.07.2016r. podczas "Święta Pszczół" w Ogrodzie Botanicznym UMCS.
Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na http://www.umcs.pl
Więcej informacji udzielają Błażej Maciorowski i/lub Monika Książek, tel.: 81 743 49 00.