W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Konrad Kowalski

Imie: Konrad
Nazwisko: Kowalski
Płeć: mężczyzna

"Lublin mnie ukształtował. To miasto sprawiło, że odnalazłem się w swoich marzeniach i planach. A to jest w życiu bardzo ważne" - Konrad Kowalski, specjalista ds. edukacji.

– Pracuję w Ośrodku „Brama Grodzka – Teatr NN” jako specjalista ds. edukacji. W pracy zajmuję się wolontariuszami, praktykantami, stażystami oraz odpowiadam za młodzieżowe programy edukacyjne. Pod moją opieką jest również program „Opowiadanie Świata Teatru NN”, w którym kultywujemy oralną tradycję przekazywania historii. Z zamiłowania i doświadczenia poza Ośrodkiem jestem instruktorem teatralnym, który współpracuje z wieloma stowarzyszeniami i fundacjami. We wrześniu planuję otworzyć Młodzieżową Akademię Teatralną. Jestem pasjonatem tańca z ogniem, w związku z czym sam również zajmuję się fireshow. Uwielbiam czytać fantastykę, dzięki niej przez wiele lat byłem członkiem Lubelskiego Stowarzyszenia Fantastyki „Cytadela Syriusza” i jako wolontariusz budowałem tam Niepubliczną Bibliotekę im. Stanisława Lema, w której znajduje się ponad 4000 książek o tematyce fantastycznej.