W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Rafał koZa Koziński

Imie: Rafał koZa
Nazwisko: Koziński
Płeć: mężczyzna
Profesja: menedżer kultury

Koordynator pierwszych edycji Nocy Kultury w Lublinie i realizator wielu innych wydarzeń artystycznych w przestrzeni publicznej. Z talentu i wykształcenia animator i menadżer kultury. Piewca prowincji, a w szczególności umiłowanego Lublina. Animator życia kulturalnego w Lublinie, jako: kurator Festiwalu Kultury Alternatywnej „ZdAErzenia” (od 1998 roku) i Festiwalu Teatrów Niszowych „Theatrograf”, współautor mobilnego pomnika Witolda Gombrowicza. Laureat Nagrody Artystycznej Miasta Lublin. Ukrainofil z tendencjami do zachwytu nad całą kulturą wschodniej Europy, poszukiwacz kodów kulturowych wschodu na zachodzie Europy, samozwańczy kreator współpracy kulturalnej miasta Lublin i Lwów. Współproducent projektów „L2 — potęgowanie kultury Lublina i Lwowa”, JazzBez i Festiwalu „FortMissia”. Obecnie pracownik Centrum Kultury w Lublinie.

Rafał Koziński wraz z Grzegorzem Rzepeckim otrzymał Nagrodę Miasta Lublin za upowszechnianie kultury w 2007 r.

Aktualności (1)

06.02.201604:46
Na swoją premierę zaprasza Teatr Provisorium. Będzie to spektakl „Punkt Zero: Łaskawe” według scenariusza i w reżyserii Janusza Opryńskiego.
Więcej