W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Monika Czapka

Imie: Monika
Nazwisko: Czapka
Płeć: kobieta

Członkini zarządu w Fundacji "5Medium" zajmującej się edukacją medialną i informacyjną. Absolwentka informacji naukowej i bibliotekoznawstwa UMCS w Lublinie oraz specjalizacji międzywydziałowej: judaistyki. Uczestniczka studiów podyplomowych realizowanych w ramach projektu "Standardy działania III sektora - executive education dla kadr NGO".

Koordynatorka takich projektów jak "Akademia cyfrowych kompetencji", czy "Surferzy, czyli młodzi o bezpieczeństwie w Sieci".

Aktualności (5) zobacz wszystkie

08.09.201707:40
Czy mieszkańcy Lublina znają swoich sąsiadów? Czy mówią dzień dobry osobie, którą codziennie mijają w drodze do domu/pracy? Czy chętnie poznają nowych ludzi? I najważniejsze: czy wciąż jeszcze wysyłają listy, czy może to już kwestia przeszłości?
Więcej
07.07.201710:08
Fundacja “5Medium” zaprasza na dwa spotkania warsztatowe poświęcone fotografii otworkowej!
Więcej
05.08.201608:41
Poszukujemy 12 osób, które będą z nami współpracować przy projekcie „Bezpieczna e-szkoła” pełniąc rolę koordynatorów i koordynatorek projektów realizowanych przez młodzież. Szukamy osób kreatywnych, dobrze zorganizowanych, lubiących pracować z młodzieżą. Doświadczenie w zarządzaniu grupą mile widziane.
Więcej
26.07.201612:46
Fundacja "5Medium" zaprasza na Spacer fotograficzny po Lubelskim Parku Naukowo - Technologicznym. Spacer odbędzie się w ramach projektu "Kreatywni w Fotografii". Tematem przewodnim będzie fotografia architektury.
Więcej
22.06.201609:04
Zapraszamy na kolejne, bezpłatne warsztaty z cyklu Kreatywni w Fotografii – „Skanografia”. Skanografia to technika cyfrowego zapisu przedmiotów umieszczanych w skanerze fotograficznym.
Więcej