W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Kacper Sulowski

Imie: Kacper
Nazwisko: Sulowski
Płeć: mężczyzna

Prowadzi Redakcję Kultury w Akademickim Radiu Centrum, jest gospodarzem programu Koktajl Kulturalny. Jest także redaktorem Magazynu Lubelskiego LAJF i recenzentem teatralnym. Ukończył Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na UMCS oraz Stosunki Międzynarodowe. Zajmuje się recytacją, bierze udział w wielu ogólnopolskich konkursach recytatorskich, a na gruncie lubelskim jest też jurorem. Związany jest także z Czytelnią Dramatu. Występuje w spektaklu "Wejście smoka. Trailer". Jest organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej "Wschody".

Aktualności (8) zobacz wszystkie

03.11.201608:14
O dymisji Arkadiusza Klucznika mówiło się od początku roku, zaraz po tym jak dyrektor złożył wypowiedzenie umowy najmu przeorowi oo. Dominikanów. Chodziło o to, że część klasztoru przy ul. Jezuickiej, który zajmował teatr nie nadawała się do użytku.
Więcej
06.10.201606:08
Pierwszy spektakl Teatru Andersena w nowym sezonie to kolejny głos za tym, że do teatru dla dzieci powinni częściej chodzić także dorośli. Ale do tego trzeba odwagi. Czy widzowie są na to gotowi?
Więcej
22.07.201604:04
Przez pięć lat na stanowisku dyrektora artystycznego Teatru im. Osterwy Artur Tyszkiewicz przyzwyczaił nas do wysokiego poziomu swoich inscenizacji. Tego samego spodziewaliśmy się po jego pożegnalnym spektaklu, "Amadeuszu" w oparciu o tekst Petera Shaffera.
Więcej
20.04.201609:11
Ekipa budowlana, która prowadzi prace na Placu Litewskim dokopała się do fundamentów Soboru Podwyższenia Krzyża Pańskiego. Przed stu laty cerkiew była symbolem carskiego Lublina.
Więcej
26.03.201606:27
W sieci umieścili komunikat: poszukują materiałów do mozaik. Mieszkańcy osiedla zareagowali natychmiast. Dostali płytki ceramiczne, resztki kubków, terakotę. Ktoś przyniósł klej, ktoś inny narzędzia. Ruszyli z projektem. Jako jeden z pierwszych na garażu powstał fiat 126 p.
Więcej
31.01.201609:10
- Budynek nie spełnia wymogów bezpieczeństwa, nie mogę dłużej narażać swoich pracowników i widzów, dlatego podjąłem decyzję o wymówieniu umowy z klasztorem - mówi Arkadiusz Klucznik, dyrektor Teatru Andersena, który po ponad 60 latach wyprowadza się ze Starego Miasta. "Andersen" szuka nowej siedziby. Według naszych nieoficjalnych informacji przeniesie się do CSK.
Więcej
14.01.201607:32
Nagroda POLIN dla Tomasza Pietrasiewicza, artykuł w "Financial Times" i prezentacja ośrodka w paryskim ratuszu. W ubiegłym roku o lubelskim Ośrodku Brama Grodzka Teatr NN usłyszał cały świat. Pracownicy instytucji podsumowali 2015 rok.
Więcej
07.01.201601:43
Lublin udowodnił, że nawet do tak masowej imprezy, jaką jest sylwester, można podejść niebanalnie i z klasą. Jestem pod wrażeniem.
Więcej