W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Bezpłatne warsztaty dla najmłodszych

09.08.201910:37

W sierpniu SKENDE zaprasza na bezpłatne warsztaty dla najmłodszych. Zajęcia na pewno przypadną do gustu miłośnikom sportów miejskich i aktywnego trybu życia. Zajęcia odbędą się pod okiem profesjonalistów w swojej dziedzinie. Będzie dużo energii, ruchu i doskonałej zabawy.

DoskonaliMy umiejętności na pumptrucku
Zajęcia idealne dla fanów rowerowych sztuczek. W każdy poniedziałek sieprnia na pumptracku przed SKENDE odbęda się warsztaty prowadzone przez Macieja Dąbka, który od 13 lat wykonuje akrobacje na rowerze BMX. Najmłodsi nauczą się, jak prawidłowo poruszać się na pumptracku i wykorzystać muldy do jazdy, a także sprawnie przeskakiwać na inne przeszkody. Prowadzący zaprezentuje także swoje umiejętności w praktyce i wykona mały pokaz. Na warsztaty nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść w godzinach od 15:00-17:00. Zbiórka przed pumptrackiem (przy parkingu od strony ulicy Kupieckiej).

JeździMy na hulajnodze
W każdy piątek sierpnia SKENDE zaprasza na bezpłatne warsztaty, na których można nauczyć się od podstaw, ale i udoskonalić technikę jazdy na hulajnodze. Zajęcia poprowadzą giganci wśród riderów hulajnogowych: Bart Oskroba ScooterPage i Karol “Janko “Janeczko, którzy pokażą najmłodszym m.in. technikę różnych tricków i nauczą, jak bezpiecznie jeździć między przeszkodami. Na warsztaty nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść w godzinach od 16:00 do 19:00. Zbiórka przed pumptrackiem (przy parkingu od strony ulicy Kupieckiej).