W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Miasto kultury w roku 2019 (drugi konkurs) - ocena formalna

18.07.201909:47

Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin informuje, że na otwarty konkurs na realizację w 2019 r. zadania publicznego z zakresu kultury i sztuki - Miasto kultury w roku 2019 (drugi konkurs) wpłynęło 50 ofert. 
Komisja dokonała oceny formalnej ofert z zastosowaniem karty oceny według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 18/11/2016 Prezydenta Miasta Lublin z dnia  14 listopada 2016 r. w sprawie określenia wzoru kart oceny w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. 
W trakcie oceny z konkursu została wycofano jedna oferta. Dokonano oceny formalnej 49 ofert. Czterdzieści osiem zostało ocenionych pozytywnie, jedną oceniono negatywnie.

Pliki do pobrania

Miasto kultury w roku 2019 drugi konkurs - ocena formalna .pdf
Miasto kultury w roku 2019 (drugi konkurs) - ocena formalna