W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Nabory na rezydencje w Austrii i Macedonii Północnej

06.03.202012:03

Trwają nabory na rezydencje artystyczne w Austrii i Macedonii Północnej, które odbędą się w październiku i listopadzie 2020 roku w ramach programu "CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej. W naborach mogą wziąć udział artyści sztuk wizualnych urodzeni lub mieszkający w Lublinie.

NABÓR NA REZYDENCJĘ ARTYSTYCZNĄ W LINZU (AUSTRIA)
Trwa otwarty nabór na rezydencję artystyczną w Linzu, która odbędzie się od 1 do 31 października 2020 roku w Atelierhaus Salzamt w ramach projektu „CreArt. Network of Cities for Artistic Creation” ("CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej"). 

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 maja 2020 r.
Szczegółowe informacje dotyczące naboru wraz z formularzem aplikacyjnym: https://creart2-eu.org/

NABÓR NA REZYDENCJĘ ARTYSTYCZNĄ W SKOPJE (MACEDONIA PÓŁNOCNA)
Trwa otwarty nabór na rezydencję artystyczną w Skopje, która odbędzie się od 15 października do 15 listopada 2020 roku w Atelierhaus Salzamt w ramach projektu „CreArt. Network of Cities for Artistic Creation” ("CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej"). 

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 maja 2020 r.
Szczegółowe informacje dotyczące naboru wraz z formularzem aplikacyjnym: https://creart2-eu.org/