W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Obsługa miejskiego systemu informacji kulturalnych w roku 2019 - wyniki

02.01.201914:17

Wyniki oceny formalnej ofert zgłoszonych w konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu kultury i sztuki pt. Miasto Kultury – Obsługa miejskiego systemu informacji kulturalnych w roku 2019.

Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin informuje, że na otwarty konkurs na realizacje w 2019 roku zadania publicznego Miasto Kultury – Obsługa miejskiego systemu informacji kulturalnych w roku 2019 wpłynęły 2 oferty.

Komisja dokonała ofert z zastosowaniem karty oceny według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 18/11/2016 Prezydenta Miasta Lublin z dnia 4 listopada 2016 r w sprawie określenia wzoru karty oceny w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Dokonano oceny merytorycznej 2 ofert. Pozytywnie oceniono 1 ofertę. Wyniki w załączniku. 

Pliki do pobrania

Obsługa miejskiego systemu informacji kulturalnych w roku 2019 - wyniki.pdf
Obsługa miejskiego systemu informacji kulturalnych w roku 2019 - wyniki