W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Świąteczne warsztaty

06.12.201808:15

Ikea Lublin oraz SKENDE Shopping  zapraszają na warsztaty świąteczne Wstęp jest bezpłatny. Na zajęcia w SKENDE nie obowiązują zapisy. Zapisy na warsztaty  w IKEA Lublin  prowadzone są za pomocą strony internetowej (linki poniżej).

SKENDE

1.RobiMY Świąteczne Anioły – 6.12 w godz. 16:00-20:00, STEFA BABSKA w SKENDE Shopping
Na zajęciach swoją wiedzą podzieli się Wiesława Sadawa – „super babcia”, która na co dzień  prowadzi warsztaty dla kobiet w Domach Kultury w Lublinie. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się, jak w prosty sposób własnoręcznie zrobić niebanalne ozdoby. Tym razem będą to anioły - wykonane z wikliny papierowej, papieru ozdobnego i bibuły.

2. UbieraMY się na Święta – 13.12 w godz. 16:00-20:00, STEFA BABSKA w SKENDE Shopping
Warsztat prowadzony są przez Monikę Wilkołaską – wykwalifikowaną i uznaną lubelską stylistkę. Uczestnicy zajęć poznają najmodniejsze stylizacje  na święta, ale także dowiedzą się jak dobrać odpowiednie ubrani do określonej figury, czego unikać oraz w jaki sposób sprytnie maskować mankamenty, jednocześnie podkreślając atuty. Podczas warsztatów, będzie możliwość indywidualnych porad.

3. PrzygotowyjeMY jadane prezenty - 20.12 w godz. 16:00-20:00, STEFA BABSKA w SKENDE Shopping
Warsztat prowadzony są przez Agatę Kornacką, autorkę bloga „Czas na zielone”, miłośniczkę zdrowych przepisów kulinarnych. Na co dzień sadzi, zbiera, kisi, gotuje, suszy, poznaje i obserwuje, a swoim doświadczeniem i wiedzą o zdrowym stylu życia dzieli się na warsztatach. Prywatnie mama trzech chłopców.Podczas warsztatów uczestnicy przygotują „jadalne” prezenty świąteczne, m.in. bakalie w czekoladzie, domową granolę, suszone plastry pomarańczy i cytryny.

IKEA Lublin

1.Jak przygotować dom na święta – 06.12 godz. 17:00-19:00, Warsztatowania,
Dom podczas świąt odgrywa bardzo ważną rolę, bez względu na to czy to kameralne święta w gronie rodziny, czy huczna imprezę z przyjaciółmi. Na warsztatach uczestnicy nauczą się w jaki sposób aranżować swoją przestrzeń, aby stała się ciepła i przytulna.
Zapisy pod linkiem >>>

2.Aranżacja stołu wigilijnego - 18.12 godz. 17:00-19:00, Warsztatowania
Warsztat poprowadzi projektantka IKEA Lublin Magdalena Tracz, która pokaże jak w prosty i funkcjonalny sposób zaaranżować stół, aby wprowadzić wyjątkowy świąteczny nastrój.
Zapisy pod linkiem >>>