W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Szkolenie dla wnioskodawców projektów Erasmus+ Edukacja dorosłych 2019

02.01.201920:42

Warsztaty Kultury w Lublinie oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji serdecznie zapraszają na Szkolenie dotyczące projektów Erasmus+ Edukacja dorosłych dla nowych wnioskodawców, w szczególności instytucji kultury, działających w obszarze niezawodowej edukacji dorosłych.

Uczestnikom szkolenia zostaną przedstawione możliwości uzyskania dofinansowania w programie Erasmus+ Edukacja dorosłych, zaprezentowane przykłady dotychczas realizowanych projektów a także będzie okazja do skonsultowania pomysłów na projekty w sektorze edukacja dorosłych.

Terminy składania wniosków na projekty programu Erasmus+ Edukacja dorosłych to:

  • Akcja 1. – 5 lutego 2019 r.
  • Akcja 2. – 21 marca 2019 r.

Więcej informacji na temat programu Erasmus+ Edukacja dorosłych >>>

Informacje praktyczne
Kiedy: 11 stycznia 2019 r., godz. 11.30-15.45 
Gdzie: Warsztatach Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a – sala widowiskowa, II piętro
Zapisy: prosimy o przesyłanie zgłoszeń przez formularz on-line 
Szkolenie jest bezpłatne, organizatorzy nie zwracają kosztów podróży, ale zapewniają poczęstunek. W pierwszej kolejności zapraszamy przedstawicieli instytucji kultury, które dotychczas nie uczestniczyły w Programie Erasmus+ w sektorze Edukacja dorosłych.