W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF annażak&dariadziedzic "daleko od ciała"

Data rozpoczęcia 2008-05-16
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Spektakl

"daleko od ciała"
koncepcja i choreografia: anna żak & daria®dziedzic
muzyka: oren ambarchi, muslimgauze, fennesz
współpraca: Grzegorz Polak, PROSCENIUM ART

Odległe światy przyciągają się,
zawieszone w nich ciała przenikają...
dalekie staje się bliskie.

prolog spektaklu odbył się w lutym 2008r. w Centrum Kultury w Lublinie

Bilety: 10/20 zł ulgowy/normalny


Po premierze spektaklu „daleko od ciała” ...
dj set- 'Radio Obrzeża' - "Inne oblicze kolektywu Śmierć Disco Sound(s) czyli wszystko to, co emitują w swoim nieistniejącym radiu."
oraz 'muralvizual'_clip I – designer - daria dziedzic
oprawa wizualna Radek "eRBu" Bultowicz i Robert "Królik" Zając

Śmierć Disko Sound(s) to kolektyw didżejski powstały w Lublinie wiosną 2005 roku.
W swoich setach wydobywają to co najbardziej taneczne w muzyce alternatywnej od końca lat 70 do dziś, czerpiąc głównie z nurtów postpunk, new wave, cold wave, no wave, electro i dance-punk.
Grywali w lubelskich klubach takich, jak Publika, Centrala, D.U.P.A, Cax Mafe, Archwiwum, Chatka Żaka czy Przestrzeń Działan Twórczych „Tektura”. Pojawili się na dwóch edycjach Festiwalu Kultury Alternatywnej "ZdaErzenia". Rozgrzewali publiczność do koncertów Procesora Plus, Dick4Dick oraz kręcili after-party po koncertach zespołów Mikrowafle, Organizm, Bruno Schulz, Stodoła i Naczynia. Prowadzili tematyczne wieczory z muzyką japońską i nowojorską.

oprawa wizualna Radek "eRBu" Bułtowicz i Robert ‘"Królik" Zając.
"Vizualni Oprawcy” - Radek "eRBu" Bułtowicz & Robert "Królik" Zając - wspólne działania podejmowali m.in. na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi /Janowiec/ oraz na Scenie Eksperymentalnej Muszli Koncertowej /Lublin/ podczas koncertów Ścianki i Naczyń a także podczas Festiwalu Kultury Alternatywnej ZdaErzenia. Na Wirydarzu Centrum Kultury powstanie świetlna oprawa oparta o zgrafizowane obrazy z wpisaną w nie postacią tancerza. Planowane jest "ogranie" obrazem niemal całej przestrzeni Wirydarza."

Najważniejsze wydarzenia cykliczne