W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Culture of noise vol. 4

Data rozpoczęcia 2017-05-06
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 | Piwnice CK
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł
Kategoria Koncert

KNIFE IN THE LEG
Po 11 latach istnienia lubelski kwintet kończy działalność. Ich muzyka to hardcore/punk zainspirowany zarówno klasycznymi zespołami amerykańskiej sceny lat 80. (Circle Jerks, Black Flag czy Dead Kennedys) oraz przedstawicielami skandynawskiej sceny początku lat 2000 jak Regulations czy No Hope For The Kids. W trakcie swojego istnienia wydali pięć EPek i jedną 12”, zagrali ponad 70 koncertów i dwie europejskie trasy.

GOVERNMENT FLU
Warszawski kwartet powiązany połową składu z Knife In The Leg. Jako pierwszy DIY’owy zespół zagrali trasę po USA, zagrali kilka europejskich tras, wydali trzy 12” i sześć EPek. W tym momencie są absolutną czołówką europejskiej, jeśli nie światowej sceny hardcore.

BRAINEÄTER
Crossover/thrash z silnym, hardcore’owym pazurem. Do tej pory wydali demo i 12”. Lokalny akcent w postaci wokalisty pochodzącego ze Świdnika znanego z zespołu In Hell.

SUICIDEBYCOP
Jeden z najmłodszych, a zarazem najbardziej pracowitych zespołów hardcore/punk z Polski. Wydali do tej pory dwie EPki i zdążyli już zjeździć większość Europy. Muzycznie nawiązują do klasyków amerykańskiej sceny jak Zero Boys czy Agent Orange.

DZIEŃ PO DNIU
Najmłodszy zespół hardcore/punk z Lublina. Łączą punkowy pazur z emocjonalnym ładunkiem i agresywnym, żeńskim wokalem.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne