W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Człowiek z maszyną (live act) + Śmierć Disko Sound(s) (dead act)

Data rozpoczęcia 2012-02-24
Godzina rozpoczęcia 21:30
Miejsce Czarna Owca, ul. Narutowicza 9
Kategoria Impreza

To kolejna odsłona cyklu imprez Live Act / Dead Act, podczas którego ekipa Śmierć Disko Sound(s) zaprasza na scenę muzyków grających na żywo. Tym razem będzie to kolega z lubelskiego podwórka z projektem Człowiek z maszyną. Tradycyjnie, przed i po koncercie, taneczne dj-sety zagrają gospodarze. Tym razem całość mocno zrytmizowana elektronicznie, z dużą dawką nowych, klubowych brzmień.

Człowiek z maszyną to projekt muzyczny Bogusława „Benia” Byrskiego, zawodowego aktora po wrocławskiej PWST, który występuje na deskach Teatru im. H. Ch. Andersena. Sypie pomysłami jak z rękawa, co gorsza: wprowadza je w życie! Projekt wpisuje się w jego dewizę: „Wszystko, co chcielibyście zrobić, ale boicie się, że jesteście za starzy”. Muzyka prezentowana przez Człowieka z maszyną to połączenie dźwięków z płyty, która ukazała się w czerwcu 2011 r. i nowych produkcji spod znaku minimal, deephouse, chiptune, dubstep. Projekt Człowiek z maszyną powstał z potrzeby wydobywania dźwięków w celu bliżej nieokreślonym, lecz na pewno może doprowadzić słuchaczy do różnorakich zachowań ruchowych.
www.czlowiekzmaszyna.pl

Śmierć Disko Sound(s) to jedno z najbardziej charakterystycznych zjawisk na lubelskiej scenie klubowej. Od prawie siedmiu lat swoje eklektyczne sety składają z tego co najbardziej taneczne w historii muzyki alternatywnej. Przeplatają się w nich post punk, no wave, electro, disco punk a czasem nawet oldskulowy hip-hop, surf rock lub dubstep. Stale poszerzają swoje muzyczne horyzonty. Gospodarze cyklu imprez „Live Act/Dead Act”. Grali m.in. u boku Dick4Dick, Skinny Patrini, The Complainer i brytyjskiego Fuck Buttons.
www.smiercdisko.pl

Bilet: 5 zł

Powiązane:

Bogusław Byrski

Najważniejsze wydarzenia cykliczne