W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Dookoła świata Korea Północna – za zamkniętymi drzwiami

Data rozpoczęcia 2017-06-29
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Jak to możliwe, że Korea Północna to kraj, o którym wiemy jednocześnie dużo i nic?

Wszelkie doniesienia medialne zawsze stają się sensacją i wzbudzają wiele skrajnych opinii. Jednak kraj ten rozwija się turystycznie. Właściwie to jeden z dwóch sposób, by go odwiedzić. Co kryje się za tymi wzbudzającymi tyle sensacji „drzwiami”?

O Korei opowie Joanna Maria Chrzanowska – doktor filozofii, rzeczoznawca przedmiotowy z filozofii i etyki w Ministerstwie Edukacji Narodowej, absolwentka chemii i filozofii, trenerka Odysei Umysłu, nauczycielka etyki i filozofii w poznańskich szkołach. Fascynuje ją świat graffiti, organizuje ogólnopolskie eventy, prowadzi warsztaty street-artu. Zjeździła Europę autostopem, podróżuje też po innych kontynentach. Tworzyła projekt Transandino, czyli film o kolei Transandyjskiej w Peru, a ostatnio zrealizowała swoje marzenie czyli odwiedziła Koreę Północną.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne