W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Dookoła świata: Najbliższe zakątki świata, czyli zaskakująca Polska

Data rozpoczęcia 2019-10-24
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 8 zł
Kategoria Spotkanie

Największa egzotyka czai się tuż za rogiem. Udowodni nam to Kuba Orłowski wielbiciel przyrody, fotografii i aktywnego wypoczynku.

Miłośnik ptaków, który podąża ich śladem. Plan ma prosty: objechać własny kraj szlakiem wszystkich Parków Narodowych, by podziwiać zabytki, podążać za ptakami z aparatem i dać się zaskakiwać. Do tego nocować w sezonie miesiąc w namiocie, biwakować, spotykać ludzi z całej Polski, dla których wiek, zawód czy status społeczny nie ma znaczenia, gdy liczy się przyroda. Spełniać marzenia można wszędzie.

Jakub Orłowski – przyrodnik i birdwatcher, z wykształcenia inżynier leśnik. Przez 9 lat pracował w korporacji, teraz zajmuje się edukacją przyrodniczą osób w każdym wieku. Jest autorem wystaw fotografii przyrodniczej i krajobrazowej. Stały bywalec obozów ornitologicznych, a po godzinach basista. Prowadzi facebookowy profil Inspektor Bywak.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne