W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Dziki Pokój

Data rozpoczęcia 2019-05-19
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału wstęp wolny / wejścia grupowe: 5 zł
Kategoria Spektakl

Interaktywna przestrzeń dla dzieci respektująca ich potrzeby, zmysły i pomysły. Mnóstwo obiektów inspirowanych przyrodą. Niepowtarzalna sposobność do wspaniałej zabawy i twórczej aktywności zakorzenionej w naturze. 

Pozdrowienia z pokoju, gdzie mogę się umorusać, a potem zrobić taki las, jak chcę. Tu ryby potrafią latać, a mrówki zabieram na spacer do mojego własnego roślinnika. Oprowadzam je codziennie, ile tylko chcą. Kiedy się zmęczą to siadamy na pieńku, na którym jednak zazwyczaj stoimy tylko po to, żeby się nie przewrócić. Gdy bocian odlatuje do ciepłych krajów pożyczam sobie jego gniazdo i bujam w obłokach, bo to mój pokój. Zapraszam Cię do niego! Koniecznie przyjdź piechotą i zgarnij po drodze ptasie pióro i trzy bazie. To bilety wstępu do doświadczania!

Najważniejsze wydarzenia cykliczne