10:00 - "Broń palna - prelekcja & pokaz" - Romuald Witamborski
"'Milion lat w godzinę - czyli historia Universum Warhammer'a'" - cpt_Molo
"Jak Potrzeba To do Nieba czyli Bogowie w Systemach Fantasy" - Apollyon vel Ape
"Dusza Gwiezdnych wojen, czyli świat muzyki" - Adrian Piwowar
"Konkurs wiedzy o klasyce gier komputerowych" - Domika 'Elanor' Kurek i Jakub 'Ink' Kurek
"Panel anime" - Paweł 'Aoi Tenshi' Skiba
Jakub Ćwiek -"dyżur autorski"
11:00 - "Rozmowy o fantastyce" - Wojciech Sedeńko
"Howard i Conan" - Cezary Frąc
Spotkanie z Wydawnictwem Portal - Wydawnictwo Portal
"Prezentacja systemu: Savage World of Solomon Kane" - Wojciech Doraczyński
"Poczuj moc... K6. Opis Star Wars RPG D6" - Konrad 'Tibor' Kisielewicz
Andrzej Pilipiuk -"dyżur autorski"
Counter-Strike (turniej na 8 drużyn po pięć osób, prosimy zgłaszać się zespołami)
Pokaz antyterrorystyczny – Grupa S.W.iT. cz. 1 parking przed budynkiem WSPiA
11:20 Pokaz antyterrorystyczny – Grupa S.W.iT. cz. 2 hol na II pietrze przed s. 225
11:45 Pokaz antyterrorystyczny – Grupa S.W.iT. cz. 3 prelekcja, prezentacja grupy i przedstawionych technik, s. 225
12:00 - Warsztaty prawa autorskiego - dr Krzysztof Kukuryk
"Dziwne bronie" - Piotr 'PWC' Cholewa & Michał 'Misiek' Cholewa
"Błędy i wypaczenia: dyskusja o pierwszej edycji Poza Czasem" - Wydawnictwo Menhir
"Dzieciaki - warsztaty prowadzenia małoletnimi postaciami" - Maciej "Suprajz" Supryn
"Dzieje komiksu Star Wars w Polsce" - Konrad 'Kilm' Kowalski
"Konkurs Portalowy" - Mateusz 'm4tI' Zaród
"Warsztaty języka japońskiego" - Kacper Zasada i Szkoła Języka Japońskiego
Rafał Kosik -"dyżur autorski"
Turniej: Blokus (Vojta5)
12:30 Gładź Potwora – SKMFiGF „Grimuar”
13:00 - "Wpływ mitologii na literaturę fantasy - panel dyskusyjny
"Wydawnictwo Menhir przedstawia: Poza czasem - Edycja Druga". Wydawnictwo Menhir
"Do czego służą zasady RPG?" - Tomasz "Kaduceusz"Pudło
"Wpływ SF na badania naukowe" - Paweł Kempczyński
Konkurs "Harry Potter i Wielka Polewa" - Aleksndra (L-ia) Pastucha i Maciej (Filo) Związko
Maja Lidia Kossakowska -"dyżur autorski"
Pokaz gry EYE OF JUDGMENT® - prezentacja innowacyjnej karcianki 3D ze stajni Wizards of the Coast®
13:30 - Pogadanka o grze Warhammer 40.000: Dawn of War 2 (druga sala)
14:00 - "Co z tą pogodą?" - Agnieszka 'Druzila' Krzyżewska
"Słońce czy atom?" - Andrzej Zimniak
"Grać mądrze czy twardo? - warsztaty dla MG i graczy - wydawnictwo Portal
"Fenomen Indie RPG" - Tomasz 'Kaduceusz' Pudło
"Arjen A. Lucassen - science-fiction w muzyce zamknięte." - Łukasz 'Bioły' Kita
"Konkurs warhammerowy" - Konrad 'Stary Lis' Lisek
"10 lat po śmierci Akiry Kurosawy - legendy japońskiego kina" - Kyou - kursyjaponskiego.pl
Jarosław Grzędowicz -"dyżur autorski"
Turniej broni LARP-owej - BARD, parking przed budynkiem WSPiA
15:00 - "Pompeje i Herkulanum: pogrzebane miasta" - Jade Elenne
"Polska język trudna język" - Cezary Frąc
"Warsztaty Opisów Komicznych" - Wojciech Rzadek
"Muzyka w sesji RPG" - Rafał Włosek
"Nuklearna medycyna" - Małgorzata Florek
"Czy możemy wierzyć tłumaczeniom mang i anime?" - Kacper Zasada i Szkoła Języka Japońskiego
Jacek Dukaj -"dyżur autorski"
Quake III - Promode / OSP
Warhammer 40.000: Winter Assault (druga sala)
16:00 - "Widmowa armia" - Michał i Anna Studniarek
"Chcesz zmienić człowieka? Zmień sytuację!" - Marcin Przybyłek
"Jak tworzyć i prowadzić przygody w systemach pirackich" - Piotr 'Martini' Braciak
"Gwiezdne wojny: Hardcore'owy Konkurs Filmowy" - Jakub 'Shonsu' Barański, Wojciech 'Gith' Jakubowski, Jacek 'Thon' Skulimowski
Konkurs "Niezapomniane seriale" - Joanna 'Squirel' Kulik
"Kana i kandzi czyli wszystko o zawijaskach i kraczkach - Kacper Zasada i Szkoła Języka Japońskiego
Szczepan Twardoch -"dyżur autorski"
Pokaz Walki Wręcz - 'LOK HUBAL' oraz 'ośrodek szkoleniowy 10,9'
17:00 - "Historia alternatywna zakonów rycerskich, czyli co by się zdarzyło, gdyby nie stało się inaczej" - Romuald Pawlak
"Syndrom Uroborosa - zmierzch horroru?" - Robert Lipski
"R jak RPG, R jak Retrospekcja" - Magdalena i Maciej Reputakowscy
"Konkurs piosenki żeglarskiej - Malwina "Braids" Otto i Andzrej "Umli" Jabłoński
"Konkurs Wiedźmiński" - Katarzyna 'Ruda' Rodzik, Adam 'Zxar' Samsonowicz
"Konkurs wiedzy o GTO" - Karolina 'kućka' Kurlak
"Pokaz żonglerki kontaktowej" - Adam Kolasa
Łukasz Orbitowski -"dyżur autorski"
Żonglerka kontaktowa – Adam Kolasa
18:00 - "Szalony bestiariusz czyli co potrafi katoblepas " - Maja Lidia Kossakowska
"Gamedec - prelekcjo-konkurs"- Marcin Przybyłek
"Wpływ Gwiezdnych wojen na mały i duży ekran" - Anna 'Kasis' Michalska
"Cosplay - z czym to się je?" - Avi, Katek i Rushi
Paweł Kempczyński -"dyżur autorski"
"Konkurs filmowy" - Marcin 'Motyl' Andrys
"Jak skopać rycerski zadek, czyli jak sobie radzili żołnierze w XIII stuleciu" - Najemna Rota Piesza
Worms World Party
Turniej:NS Hex (Żelek)
19:00 - "Oko jelenia - fikcja a prawda historyczna" - Andrzej Pilipuik
"Orły na Kremlu, czyli podbój Moskwy przez Polaków" - Jacek Komuda
"Prezentacja Projektu: Wolsung" - Artur 'Garnek' Ganszyniec, Maciej 'lucek' Sabat, Michał 'Puszon' Stachyra, Maciej 'Sqva' Zasowski
"Największe porażki Polskiego RPG" - Krzysztof 'Magnez' Grzegorczyk
"Konkurs wiedzy o mandze i anime Bleach" - Tomasz 'Slodky' Słodyczka i Gaweł 'Aranthar' Józefczuk
Marek S. Huberath -"dyżur autorski"
19:30 - "Sith a Jedi - podobieństwa i różnice" - Krzysztof 'Celt' Nowacki
20:00 - Wręczenie Nagrody im. J. Żuławskiego
"Wydawnictwo Menhir przedstawia 'Armie Apokalipsy" - Wydawnictwo Menhir
Konkurs na najlepszego gracza - Szymon "Siman" Charko
DDR i Karaoke
TEKKEN 5 - turniej
21:00 - "Co nowego w polskiej fantastyce" - Maciej Parowski i Dariusz Brzostek
"Zwierzęta inwentarskie w średniowieczu, czyli z czym to się je, a raczej co TO żarło" - Małgorzata (Biegata!) Kargol
"W Fandomie Jej Królewskiej Mości" - Cyprian "Cypis" Bogacz
Warsztaty robienia LARPów - Jakub "Fingrisz" Tarbin i Jakub "Zioło" Zioło
"Pokaz FanFilmów" - Wojciech 'Gith' Jakubowski, Jacek 'Thon' Skulimowski
22:00 - Pokaz mody gotyckiej i fantastycznej
"Jak prowadzić Cyberpunka? - warsztaty" - Maciej "Suprajz" Supryn
"Pokazywanki" - Dagmara Stefańska i Grzegorz 'Mroku' Pawłowski
"Anime Night" - Joanna Piątek
23:30 Noc filmów amatorskich
24:00 Turniej: Pitchcar (Adaś Kwapiński)
Dla zainteresowanych dostępna będzie również sala komputerowa, gdzie będzie można sobie poćwiczyć przed turniejem, skorzystać z internetu, etc.
Dodatkowo:
LARPy
Klątwa karmazynowej wyspy skarbów!
Wyjście z mroku
Gunsmoke: Poker na Parze
Zabójstwo przy ulicy Morgue