W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Ferie z Dinozaurami w Targach Lublin

Data rozpoczęcia 2019-02-11
Data zakończenia 2019-02-24
Miejsce Wejście A w Targach Lublin, ul. Dworcowa 11
Udział Płatny
Koszt udziału 10 - 15 zł
Kategoria Wystawa

Fo robić z dziećmi w czasie ferii zimowych? Oglądać prehistoryczne gady w 3D! Wystawa „Dinozaury w trójwymiarze” zagości znów w Targach Lublin w dniach 11-24 lutego. Dzieci i rodzice przeniosą się do czasów T.rexa i jemu podobnych stworzeń.  

Wystawa składa się z ponad 40 plansz przedstawiających tarbozaury, dromeozaury, gigantozaury, dilofozaury i wiele innych wymarłych gatunków. Zwiedzający zobaczą 30 gatunków drapieżników, oraz kliku przedstawicieli roślinożerców. Dzięki okularom 3D i efektom dźwiękowym wielkie zęby tyranozaurów będą robić wrażenie nie tylko na dzieciach, ale również na ich opiekunach. Dodatkiem do plansz będzie szkielet młodego T.rexa!

Wystawa „Dinozaury w trójwymiarze” była czynna w styczniu i zwiedziło ją kilkaset osób, w tym grupy szkolne i przedszkolne.

W czasie ferii zimowych wystawa będzie czynna codziennie. W soboty i niedziele w godzinach 13:00-17:00, a od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. Kasa będzie zamykana pół godziny przed zamknięciem wystawy.

 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne