W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Film: Bez końca

Data rozpoczęcia 2019-04-14
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 12 / 15 zł; karnet: 60 zł
Kategoria Film

Debiut reżyserski braci Alendów. Film drogi rozgrywający się między Kadyksem, Malagą i Madrytem. Historia miłości i podróży w czasie.

Javier przybywa z przyszłości, aby odzyskać utraconą miłość Marii. Wspólnie doświadczają magii pierwszego spotkania i powtarzają podróż, która (tak jak kiedyś) rozpoczyna się świtem w Madrycie i kończy zachodem słońca na andaluzyjskim wybrzeżu. A wszystko po to, by przygaszona María znów stała się pełną życia kobietą, w której zakochał się Javier. Spontaniczną, wesołą dziewczyną, nucącą piosenki Mecano – jednego z najpopularniejszych zespołów hiszpańskiego popu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

reżyseria: César Esteban Alenda, José Esteban Alenda; obsada: Javier Rey, María León, Juan Carlos Sánchez, Mari Paz Sayago, Paco Ochoa
dramat, romans / Hiszpania / 2018
czas trwania: 97 min

Nagrody: Festiwal Kina Hiszpańskojęzycznego w Maladze 2018: najlepszy aktor, Nagroda ASECAN dla najlepszego pierwszego filmu, 1 nominacja do Nagród Goya 2019

Najważniejsze wydarzenia cykliczne