W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Film: Relaxer| Splat!FilmFest

Data rozpoczęcia 2018-12-01
Godzina rozpoczęcia 18:30
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 12/15 zł
Kategoria Film

komedia, fantasy / USA / 2018 / 91’ / 12+
# wtf / Pac-Man / koniec świata / osobliwość

Będzie grał w grę aż do końca świata

Nadchodzi Sąd Ostateczny. Niemożliwe jest uniknięcie nadciągającej apokalipsy Y2K, związanej z problemem roku 2000. Przed katastrofą Abbie podejmuje wyzwanie brata: nie może wstać z kanapy, dopóki nie ukończy 256 poziomu Pac-Mana. I tu rozpoczyna się jego walka o przetrwanie, w gnijącym pokoju gościnnym, bez dostępu do jedzenia i wody, czasem wśród dziwnych znajomych.
„Relaxer”, którego cała akcja rozgrywa się na kanapie, to pozornie prosta historia, która jednak przeobraża się w coś znacznie bardziej intrygującego i wciągającego niż można byłoby przypuszczać.
Abbie przypomina to dziecko, które jest w każdej klasie, spokojne, milczące, wycofane. Nikt się z nim nie przyjaźni i w końcu staje się zupełnie przezroczyste, nie ma też charyzmy, by zwrócić na siebie uwagę. A to właśnie takie osoby skrywają najdziwniejsze historie. „Relaxer” jest jedną z nich.

reżyseria: Joel Potrykus
scenariusz: Joel Potrykus
obsada: Joshua Burge, David Dastmalchian, Andre Hyland

Najważniejsze wydarzenia cykliczne