W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Film: Show Yourself

Data rozpoczęcia 2017-09-16
Godzina rozpoczęcia 21:40
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Nowa Aleksandria, Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału do kupienia w kasie CK lub online
Kategoria Film

horror, dramat / USA / 2016 / 79′ / 16+
# zjawiska paranormalne / strach / ghost story / europejska premiera
Ostatnie pożegnanie, które się nie kończy.

Gdy jego przyjaciel Paul umiera niespodziewanie, Travis udaje się z prochami do lasu, by go symbolicznie pożegnać. Pogrążony w smutku zauważa, że nie jest sam. Jego ciekawość zmienia się w istny horror, gdy staje twarzą w twarz z czymś równie niewytłumaczalnym, co przerażająco znajomym.

Pełnometrażowy debiut Billy’ego Ray’a Brewtona, „Show Yourself”, to film z jednej strony satysfakcjonujący jako horror, z drugiej bardzo dobrze napisane studium charakteru głównego bohatera. Brewton jest debiutantem świadomym zarówno reguł rządzących światem fikcji kinowej jak i ograniczeń wynikających ze skromnego budżetu, co sprawia, że „Show Yourself”, który miał swoją premierę na Festiwalu Bruce’a Campbella (tak, tego Bruce’a z „Evil Dead”!), jest zdecydowanie warty uwagi. Ale po tym filmie zastanowisz się dwa razy zanim pojedziesz pod namiot do lasu.

reżyseria: Billy Ray Brewton
scenariusz: Billy Ray Brewton
obsada: Ben Hethcoat, Corsica Wilson, Clancy McCartney, David McElwee, Barak Hardley, Stephen Cone, Robert Longstreet 

Wydarzenie w ramach: 3. Splat!FilmFest - horror film festival

Najważniejsze wydarzenia cykliczne