W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Finał Mistrzostw Polski FootBag Freestyle

Data rozpoczęcia 2017-09-02
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Centralny Plac Zabaw, Centrum Kultury ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Zośka kojarzy się głównie z podwórkowym kopaniem szmacianej piłeczki, jednak footbag to znacznie więcej. Sport ten dzieli się na dwie główne dyscypliny – freestyle i net. Footbag Freestyle polega na wykonywaniu nogami efektownych trików z zośką. Footbag Net to emocjonująca gra przez siatkę pełna widowiskowych ścięć i sportowej rywalizacji.

Do Lublina przyjadą najlepsi zawodnicy z całej Polski! Eliminacje odbędą się na hali sportowej Zespołu Szkół nr 7 przy ul. Roztocze 14, natomiast finały w sobotę na Centralnym Placu Zabaw.

W programie finały konkurencji Footbag Freestyle oraz Footbag Net w parach. Zaplanowaliśmy również wiele atrakcji, m.in pokazy i konkursy dla publiczności. Nie może Was tam zabraknąć. Sprawdźcie, jak długo uda Wam się utrzymać zośkę w grze. Wszystko przy muzyce serwowanej prosto z gramofonów przez niezastąpionego Kepasę.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne