W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Forum Reshape w Lublinie

Data rozpoczęcia 2019-04-01
Data zakończenia 2019-04-02
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Udział Bezpłatny
Kategoria Dyskusja

1 i 2 kwietnia, w Lublinie odbywać się będzie Forum projektu Reshape. Forum zgromadzi około 150 twórców, aktywistów i badaczy z obszaru sztuki, z ponad 30 krajów, którzy dyskutować będą nad możliwymi zmianami praktyki działania we współczesnym obiegu kultury i sztuki. Debaty, warsztaty i prezentacje stanowić będą wprowadzenie do dwuletniego procesu, w którym przedstawiciele partnerów projektu Reshape i uczestnicy wybrani w otwartym naborze, wypracowywać będą wspólnie rekomendacje w pięciu kluczowym obszarach tematycznych: „Sztuka i obywatelstwo”, „Sprawiedliwe zarządzanie”, „Wartość sztuki w społeczeństwie”, „Solidarne finansowanie”, „Trans- i postnarodowe praktyki artystyczne”.

Projekt Reshape finansowany jest przy udziale środków Unii Europejskiej z programu Kreatywna Europa. Polskim partnerem projektu jest East European Performing Arts Platform, a spotkanie odbywać się będzie w Centrum Kultury w Lublinie.

Rejestracja
Forum Lublin będzie otwarte dla publiczności, a udział w nim będzie darmowy. Aby wziąć udział w forum, wystarczy zarejestrować się tutaj. Dodatkowe informacje na temat programu zostaną opublikowane wkrótce na stronie Reshape.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne