W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF hi-fi! hi-tech! sci-fi! – karnawałowa potańcówka

Data rozpoczęcia 2011-01-14
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Przestrzeń Działań Twórczych "Tektura", ul. Wieniawska 15a
Kategoria Impreza

Człowiek z maszyną (kaossilator PRO)
Steal 4 Ram (8bit, chiptune)
Śmierc Disko Sound(s) (sci-fi electro)


Hi-fi! hi-tech! sci-fi! ... czyli głośno, szybko i śmiesznie! Karnawałowe przebieranki pod hasłem sci-fi, hi-fi, computer world. Przebierz się za ulubione oprogramowanie, kursor, cd'ek lub robota. Stopień przebrania przelicza się wprost proporcjonalnie na procent zniżki na bilet!

Zero-jedynkową zabawę karnawałową rozkręcać będą:

Człowiek z maszyną – rewelacyjny projekt muzyczny Bogusława „Benia” Byrskiego, zawodowego aktora po wrocławskiej PWST, który występuje na deskach Teatru im. H. Ch. Andersena. Sypie pomysłami jak z rękawa, co gorsza: wprowadza je w życie! Projekt wpisuje się w jego dewizę: „Wszystko, co chcielibyście zrobić, ale boicie się, że jesteście za starzy.”

www.projektkultura.pl/byrski

Steal 4 Ram - projekt muzyczny założony przez Sebastiana Kozaka, którego celem jest propagowanie micromusic (8bit, chiptune) w Polsce . Jego przygoda z muzyką zaczęła się już dosyć dawno .Będąc w gimnazjum grał na gitarze i udzielał się na keyboardzie w kapeli Fuck the System , udzielał się wokalnie w kapeli Indigo oraz grał i tworzył utwory dla kapeli Dzieci Dziadka Mroza. Pod koniec 2007 roku , po koncercie Partyshank w Krakowie zakochał się w micromusic, oficjalnie zaczął tworzyć kawałki pod szyldem Steal 4 ram.Tworzy muzykę eksperymentalna i dziwną w której usłyszymy dużo wciągających melodii oraz jamów ,jest to muzyka prosto z konsoli Gameboy co czyni ją oryginalną i niepowtarzalną. Jak do tej pory wydał 6 albumy pod szyldem SmokeSkull Records i Atrum Artifex Recordings. Steal 4 ram nadal się rozwija i już pracuje nad następnym Albumem, który powali nas świeżą dawką 8bitu

www.myspace.com/steal4ram

Śmierć Disko Sound(s) - didżejski kolektyw z Lublina rozkręcający od 5 lat alternatywne potańcówki. W swoich setach wydobywają to co najbardziej taneczne w muzyce alternatywnej od końca lat 70tych do dziś, czerpiąc głównie z nurtów postpunk, new wave, cold wave, no wave, electro i dance-punk. Nie ustają w wirtualnych podróżach poprzez czas i przestrzeń, z których przywożą starannie dobrane dźwięki dla ludzi o silnych nogach i otwartych głowach. Ostatnio pojawiają się głównie przy okazji imprez typu live act/dead act. Rozgrzewali publiczność i kręcili after-party po koncertach m.in. Skinny Patrini, Dick4Dick, Organizm, Bruno Schulz, Bajzel, The Complainer & The Complainers oraz Fuck Buttons . Razem z Roots Defender Sound Kolektyw organizują cykl imprez „Nauczyciele vs. Urzędnicy”.

www.myspace.com/smiercdiskosoundsystem

Bilet: 10zł (minus ulga za przebranie)

Powiązane:

Bogusław Byrski

Najważniejsze wydarzenia cykliczne