W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Hubert Tas J-Groove 100% Vinyl

Data rozpoczęcia 2019-09-01
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Wydarzenie

Takiego wydarzenia jeszcze nie było! Funk, Soul & Groove rodem z dalekiego wschodu… czy kiedykolwiek mieliście okazję poczuć to w Lublinie? Prosto z płyt winylowych? No właśnie! Jedyny taki wieczór – spotkajmy się razem w Wirydarzu Centrum Kultury!

Przez cały weekend w strefie gier planszowych i plenerowych FRU znajdziecie:
– wypożyczalnię gier – (ponad 200 tytułów gier planszowych, karcianych, kościanych i bitewnych). Gry dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Czekają też na Was gry rodzinne i imprezowe (Hasbro). W programie także:
– prezentacje i wspólne rozgrywki w gry „Twister” i „Twister Blindfold”
– turniej Jengi
– prezentacje najnowszych gier i prototypów

Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę Play-DoH – kącik z ciastoliną. Weźcie znajomych, rodzinę i przyjaciół, i spędźcie weekend razem z nami!

Hubert Tas – producent, dj, nauczyciel muzyki, kolekcjoner płyt – związany z muzyką od kilkunastu lat. Współautor 5 albumów. Absolwent polskiej edycji Red Bull Music Academy Bass Camp 2012. Wicemistrz i II Wicemistrz Świata DJ-ów IDA w kategorii Show (2011, 2016), 2-krotny Mistrz Polski w tej samej kategorii (2011, 2016). Brązowy i srebrny medalista Mistrzostw Polski w tej samej kategorii (2014, 2017). Twórca zespołu Hubert Tas & The Small Circle.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne