W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Hubert Tas & The Small Circle

Data rozpoczęcia 2017-07-01
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Edukacja Kulturalna Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Koncert

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów muzyki znajdujących się w tym czasie w Lublinie! Po koncercie zapraszamy na after party z udziałem Huberta Tasa.

10 grudnia 2016 roku ukazał się album „Mechanism” autorstwa 8-osobowego kolektywu Hubert Tas & The Small Circle. Materiał zawiera 9 kompozycji opartych o brzmienia instrumentów klasycznych w połączeniu z elektroniką i skreczem. Wszystkie utwory powstały w oparciu o sample z płyt winylowych, które udało się wyszukać w różnych zakątkach świata – stąd na płycie można trafić na wiele wpływów orientalnych.

Liderem projektu jest Hubert Tas – producent, DJ, nauczyciel muzyki, kolekcjoner płyt. Współautor 4 albumów (Passion, music, hip-hop (2011) / Time To Build (2013) / Roots (2015) / Mechanism (2016)). Absolwent polskiej edycji Red Bull Music Academy Bass Camp 2012. Wicemistrz i II Wicemistrz Świata DJ-ów IDA w kategorii Show (2011, 2016), 2-krotny Mistrz Polski w tej samej kategorii (2011, 2016).
 

Jacek Pohl – trąbka
Michał Pijewski – saksofon barytonowy
Piotr Jaraszkiewicz – perkusja
Jerzy Fryderyk Wojciechowski, Marianna Wojciechowska – skrzypce
Martyna Kowzan – altówka
Justyna Korpas-Czarniecka – wiolonczela
Hubert Tas – gramofony

Najważniejsze wydarzenia cykliczne