W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Innymi Słowy Impro

Data rozpoczęcia 2017-06-17
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Improwizacja

Grupa „Innymi Słowy Impro” w składzie: Piotr Kocur, Michał Lech, Wojtek Dudek i Szczepan Głodzik zaprasza na wieczór z improwizacją teatralną.

Tym razem zobaczymy długą formę w nowym wydaniu – Improwizacja od kuchni.
Publiczność wybierze jedną osobę z naszej grupy, która odegra rolę kucharza – improwizatora. Pozostała część grupy w oparciu o sugestie miejsca akcji od publiczności rozpocznie improwizację. Zadaniem naszego kucharza będzie „gotowanie” = będzie zmieniał, doprawiał scenę smaczkami, moderował, układał, przerywał – dopóki efekt końcowy go nie zadowoli. Kto i co nam zgotuje? Sprawdźcie sami!

Twórcą idei teatru improwizowanego jest Keith Johnstone – angielski reżyser, znany z nowatorskiego podejścia do widowiska teatralnego. Celem jego formuły jest przede wszystkim zabawa i przyjemność, a metodą – technika improwizacji ułatwiająca poddanie się twórczemu instynktowi, uwalniającemu indywidualny, zazwyczaj ukryty potencjał aktorów.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne