W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Innymi Słowy Impro: 4 urodziny

Data rozpoczęcia 2018-12-12
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Improwizacja

Grupa „Innymi Słowy Impro” w składzie: Michał Lech, Szczepan Głodzik, Piotr Kocur, Wojtek Dudek i muzyk Robert Zarębski zapraszają na urodzinowy wieczór z improwizacją teatralną.

Wyjątkowy wieczór z improwizacją teatralną, w wykonaniu czterech aktorów. Tym razem grupa zaprezentuje krótkie formy impro. Impro, czyli teatr improwizowany, jest tworzeniem rzeczywistości teatralnej na oczach widzów i z ich udziałem, w sposób spontaniczny, bez scenariusza, reagując na sugestie publiczności. Historia tworzy się Tu i Teraz. Widzowie są reżyserami, co sprawia, że każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Twórcą idei teatru improwizowanego jest Keith Johnstone – angielski reżyser, znany z nowatorskiego podejścia do widowiska teatralnego. Celem jego formuły jest przede wszystkim zabawa i przyjemność, a metodą – technika improwizacji ułatwiająca poddanie się twórczemu instynktowi, uwalniającemu indywidualny, zazwyczaj ukryty potencjał aktorów.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne