W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Jachna / Mazurkiewicz / Buhl

Data rozpoczęcia 2018-12-15
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 20 zł (bilet na cały dzień festiwalu)
Kategoria Koncert

Po dobrze przyjętym albumie „Dźwięki Ukryte” trio postanowiło nagrać kolejny.

Album „God’s Body” zarejestrowano w czerwcu 2017 roku w łódzkiej Fabryce Sztuki. Czas, jaki minął od nagrania i wydania pierwszego albumu upłynął zespołowi na koncertach w całym kraju, co wpłynęło na większe interakcje muzyczne tria.Podczas nagrywania nowego albumu, jak zwykle kluczowe było miejsce. Fabryka Sztuki, pełna zróżnicowanych akustycznie pomieszczeń, okazała się odpowiednią do tego celu przestrzenią. Akustyka stała się dla muzyków silnym źródłem inspiracji podczas sesji, w efekcie czego powstała muzyka jest jeszcze bardziej poszukująca i „zatopiona” niż ta z „Dźwięków Ukrytych”.

Za stronę graficzną „God’s Body” odpowiada Jarek Koziara, twórca plastycznego oblicza Voo Voo, WOŚP oraz wielu innych wyjątkowych przedsięwzięć artystycznych.

Wojciech Jachna –trąbka, fx
Jacek Mazurkiewicz – kontrabas, elektronika
Jacek Buhl – perkusja

Najważniejsze wydarzenia cykliczne