W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Klub Seniora Bombonierka Życia | Taneczny krok w Nowy Rok

Data rozpoczęcia 2019-01-16
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”, ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Klub Bombonierka Życia - plan spotkań na styczeń

Noworoczne pogaduchy
2.01.2019

Prowadzenie – Monika Spuz-Szpos
Spotkanie przy kawie i herbacie, w trakcie którego porozmawiamy o naszych marzeniach i planach na Nowy Rok.

Szykowna Pani
9.01.2019

Prowadzenie – Marta Waśkiewicz
Z kolorowych koralików własnoręcznie wykonamy biżuterię: bransoletki, korale i kolczyki. Dowiemy się, jak dbać o biżuterię oraz jak ją szybko naprawić. Wykonane prace uczestnicy zabiorą do domu.

Taneczny krok w Nowy Rok
16.01.2019

Prowadzenie – Anita Łucjan-Kowalska
Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać tańce w kręgu z różnych stron świata. Osoby uczestniczące w zajęciach będą mogły odczuć przyjemność płynącą ze wspólnego tańca, zrelaksować się i aktywnie spędzić czas przy muzyce. Intensywność zajęć (liczba i stopień trudności tańców) będą dostosowane do możliwości grupy.

Wizyta w muzeum
23.01.2019

Prowadzenie – Monika Spuz-Szpos
Wspólne wyjście do jednego z lubelskich muzeów.

Stylowe wieszaki
30.01.2019

Prowadzenie – Monika Spuz-Szpos
Drewniane wieszaki na ubrania pomalujemy kolorowymi farbami i okleimy papierem ryżowym. Dodamy trochę patyny lub bieli – co, kto lubi, a na koniec polakierujemy. Starym drewnianym wieszakom damy drugie życie! Wykonane prace uczestnicy zabiorą do domu.

Klub Seniora Bombonierka Życia został stworzony dla osób 50+, które chciałyby w DDK „Czuby Południowe” w sposób twórczy i aktywny spędzić środowe przedpołudnia. Spotkania z gośćmi, warsztaty, dyskusje tematyczne, wymiana doświadczeń i wniosków, a przede wszystkim twórcze i kreatywne spędzanie wspólnie czasu w miłej atmosferze, przy kawie i herbacie. Serdecznie zapraszamy! Koordynatorka Klubu – Monika Spuz-Szpos.

Koordynatorka – Monika Spuz-Szpos
​Kontakt, informacje – m.spuz-szpos@ddkweglin.pl
Wstęp wolny
Środy, 10.00-12.00

Najważniejsze wydarzenia cykliczne