W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert: Maja Koman

Data rozpoczęcia 2017-06-09
Godzina rozpoczęcia 22:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Znana z bezkompromisowości i oryginalności kompozytorka, wokalistka i artystka multimedialna, okrzyknięta przez fanów kobietą o stu twarzach.

Artystycznie rozwijała się w różnych dziedzinach (taniec, fotografia, malarstwo, a nawet charakteryzacja, którą przez chwilę studiowała). Swobodnie łączy te dziedziny, a różnorodne umiejętności wykorzystuje do realizowania swoich pomysłów. Jej debiutancka płyta ukazała się w 2014 r. i została nominowana do Fryderyków 2015 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

Na płycie usłyszeliśmy utwory polskie, francuskie i angielskie. Singiel promujący płytę „Babcia mówi” dotarł do 3. miejsca Listy Przebojów z Charakterem, emitowanej przez Polskie Radio RDC. Charakterystyczne dla artystki jest akustyczne granie z ukulele w towarzystwie kontrabasu i skrzypiec. W czerwcu 2016 r. ukazał się singiel „Jestem” zapowiadający drugą płytę artystki „Na Supełek”, której premiera odbyła się w październiku 2016 r.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne