W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert: Moriah Woods i Przeciw

Data rozpoczęcia 2017-07-07
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Most Mariana Lutosławskiego
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Moriah Woods to autorka tekstów, kompozytorka, multiinstrumentalistka sceny folk punk. Pochodzi z miasteczka Paonia w stanie Colorado. Do Polski przyjechała w 2014 r., gdzie aktualnie mieszka i tworzy. Obecnie pracuje nad materiałem na kolejną solową płytę oraz nad pobocznymi projektami, m.in. The Feral Trees.

Początki PRZECIWu związane są z działającym w Lublinie Klubem Industrial. We wrześniu 1994 r. podczas pamiętnego koncertu otwierającego działalność klubu, doszło do spontanicznego występu trzech tajemniczych osobników (Czarka, Roberta i Piotrka) tworzących później PRZECIW. W kwietniu 1998 r. zespół rozpoczął pracę nad swoim pierwszym materiałem. Na jesieni 2014 r. PRZECIW obchodził swoje 20-lecie. Aktualnie zespół gra koncerty i pracuję nad materiałem na kolejną płytę.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne