W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert: Patrapapapak, Thinguma*jigSaw, KAR MA PA

Data rozpoczęcia 2008-10-24
Godzina rozpoczęcia 20:39
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

KARMAPA powstała w 2008 roku z połaczenia artystycznej wizji dwóch dżentelmenów, od kilku lat współpracujących ze sobą w różnych formacjach i od dawna zaprzyjaźnionych muzyków; Muzyka Karmapy odznacza się wielką energią, huśtawką, emocji muzycznych, kolorów dźwiękowych, elementów abstrakcji. Baza do odnalezienia się Karmapy w warunkach muzycznych była formacja ''U z kreska,": próba zderzenia dzwięku z obrazem. Z założenia projekt eksperymentalny. Muzycznie: przejazd gatunkowy, dźwiękowa wszechinspiracja. Obrazowanie na żywo przy użyciu techniki inspirowanej malarstwem gestu, malarstwem akcji.
Dokonania tego składu zaważyły bezpośrednio nad aktualnym wizerunkiem Karmapy. KARMAPA: Karol '' KOoLoR " Gadzallo- Acustic/Electric bass/Percussions Maciej Dziedzic- Drums/Percussions/Keyboards GOŚCINNIE: Krzysztof Pachla- Alto sax/clarinet/flute

Thinguma*jigSaw - Norweski damsko-męski duet tworzą Martha Redivivus (flet, piła) i Seth Horatio Buncombe (wokal, banjo). Dwie wyjątkowe i charyzmatyczne osobowości, przekursorzy złowieszczego gatunku muzycznego zwanego splatterfolkiem (tłum. opryskliwy folk). Splatterfolk łączy w sobie elementy tradycyjnej muzyki irlandzko-brytyjsko-amerykańskiej z lyriką i muzyką kojarzoną z horrorami, teatrem eksperymentalnym i współczesną poezją.

Patrapapapak

Po koncercie afterparty: Redekonstrukcje SoundSystem - w składzie wasi najukochańsi: Doktor Szronuś, r33lc4shyk i despuś pomęczą wam bębenki uszne i inne otwory specjalnymi selekcjami przygotowanymi na tą okazję.


Bilety:
bilet na jeden dzień: 10 zł
karnet na wszystko: 20 zł
karnet grupowy dla 5 osób: 80 zł

Do kupienia tylko w kasie ACK UMCS Chatka Żaka

Najważniejsze wydarzenia cykliczne