W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert: Przestrzeń dźwiękowa

Data rozpoczęcia 2017-06-16
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

To muzyczny przewodnik po stylach i brzmieniach muzycznych regionu, próba budowania sieci muzyków i projektów.

W czerwcu na scenie Wirydarza zaprezentują się:

Daniel Koszyk – gitarzysta, wokalista, samouk. Przed milionami telewidzów zaśpiewał i zagrał utwór Eda Sheerana „Thinking Out Loud”. Jurorzy zgodnie byli na TAK. Choć to muzyka jest dla niego najważniejsza, nie jest to jego jedyna pasja – Daniel odnosi też sukcesy w kickboxingu.
Łukasz Jemioła – po zdobyciu głównej nagrody na festiwalu Grechuty w Krakowie pojawili się ludzie, którzy chcieli pisać dla niego piosenki, a potem robić z nich przeboje. Odrzucił te propozycje, nie chcąc podkładać głosu pod coś, z czym się nie identyfikuje.
The Deutryx – Barbara i Tomasz, razem w życiu i na scenie. Muzycznie tworzą nieskomplikowane, miłe dla ucha akustyczne piosenki, jednak zawsze z tekstem pełnym ciepła i poczucia humoru.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne