W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert: Robert Chojnacki​

Data rozpoczęcia 2018-05-18
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2
Organizator Radio Lublin S.A.
Udział Bezpłatny
Koszt udziału zaproszenia do wygrania na antenie Radia Lublin i na FB
Kategoria Koncert

 Robert Chojnacki​ - legendarny muzyk, saksofonista, który przez wiele lat współpracował z grupą De Mono, komponując wiele z jej przebojów. Jednak największe hity stworzył pod własnym nazwiskiem, wydając płyty Sax&Sex z Andrzejem Piasecznym, My Beat z Maciejem Molędą czy Saxophonic z plejadą innych wybitnych artystów. Niektóre z tych piosenek, jak Niecierpliwi, Budzikom śmierć, Prawie do nieba z krążka Sax&Sex będzie można usłyszeć na koncercie w Radio Lublin. Obok nich zaprezentowane zostaną utwory z ostatniej płyty Roberta Chojnackiego Piątka, które łączą w sobie, to co u Chojnackiego najlepsze: pop, rock, dance okraszone wspaniałymi brzmieniami saksofonu, gitar oraz sekcji rytmicznej.

W Lublinie Robertowi Chojnackiemu towarzyszyć będą m.in.: Ryszard Sygitowicz , Jacek Królik, Daniel Wręczycki – gitary, Joanna Dutkowska – gitara basowa, Jack Markuszewski - perkusja.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne