W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Koncert "Zakurzony turystyczny szlak"

Data rozpoczęcia 2008-10-18
Godzina rozpoczęcia 22:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

Godz. 22:00 - ogłoszenie wyników konkursu, występ laureatów

Godz. 22:30 - Andrzej Koczewski i Marek Górski
Andrzej Koczewski i Marek Górski - weterani piosenki turystycznej, od 30 lat na scenie i szlaku. Grają dobrą, starą turystyczną piosenkę. Legenda wśród wykonawców tego gatunku muzyki. Przed laty, kiedy w Lublinie Bakcynalia miały swoje apogeum występowali już na niej, są więc dobrze znani lubelskiej publiczności.

Godz. 23:00 - Słodki całus od Buby
Słodki Całus od Buby - trójmiejska formacja muzyczna, przed wielu laty uczestnik lubelskich Bakcynaliów. Zespół gra już ponad 20 lat, ma na koncie 4 płyty, zaś w ubiegłym wieku ;) jeszcze 4 kasety. Na koncercie przypomni swoje najstarsze piosenki ze szlaków.

Godz. 23:30 - Orkiestra Św. Mikołaja
Orkiestra pw. Św. Mikołaja – lubelska kapela należąca do elity zespołów folkowych w Polsce, swój folkowy styl ukształtowała już w latach dziewięćdziesiątych popularyzując folklor zarówno polski jak i łemkowski i huculski. Orkiestra stosuje do gry wyłącznie instrumenty akustyczne, zaś swoje występy uatrakcyjnia grając na rzadkich instrumentach strunowych.

Godz. 01:00 - planowane zakończenie

Godziny występów podane orientacyjnie – organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian!Przedsprzedaż biletów:

Bilety można nabywać od 5 października 2008 w następujących punktach:

- ACK „Chatka Żaka” ul. Radziszewskiego codziennie od godz. 8:00 do 16:00
- Oddziale Miejskim PTTK, ul. Rynek 8

Bilety są w cenie 15 zł ulgowy (studenci, uczniowie), 25 zł normalny i upoważniają do udziału we wszystkich trzech koncertach bakcynaliowych w dniu 18 października.

Ponieważ ilość miejsc na sali jest ograniczona, widzów spoza Lublina zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletów drogą e-mailową na adres wgorach@wgorach.art.pl. W dniu koncertu po bilety z rezerwacji należy zgłosić się do godziny 14:30 - w przeciwnym razie rezerwacja przepada.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne