W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Kosmiczne projekcje 3000

Data rozpoczęcia 2015-07-09
Godzina rozpoczęcia 21:30
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Kategoria Warsztaty

Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, kosmici, potwory, fabuła nie trzymająca się kupy, a także zaangażowanie i pasja autorów, to tylko niektóre cechy wspólne najgorszych filmów w historii kinematografii światowej. Kino klasy B zaraża entuzjazmem twórców, który udziela się także widzom. W programie przeglądu zobaczymy bardzo złe filmy, które jednak wpisane zostały do kanonu kina kultowego.
Organizacja: Centrum Kultury w Lublinie, Fundacja Nowa Aleksandria

Kosmiczne projekcje 3000
reżyseria: Jim Mallon
komedia, science-fiction / USA / 1996 / 73 min

Szalony naukowiec znęca się nad załogą stacji kosmicznej. Zmusza ekipę do oglądania najgorszych filmów świata, co ma doprowadzić ich do szaleństwa. Uczony i dwa robociki wbrew własnej woli zostają widzami „This Island Earth”, amerykańskiej superprodukcji science-fiction z lat 50., którą na bieżąco komentują.

Film przeznaczony wyłącznie dla widzów pełnoletnich
wstęp wolny

Najważniejsze wydarzenia cykliczne