W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Kreatywne budowanie w Tarasach Zamkowych

Data rozpoczęcia 2019-02-11
Data zakończenia 2019-02-24
Miejsce Tarasy Zamkowe
Udział Bezpłatny
Kategoria Zabawa

Już 11 lutego Tarasy Zamkowe zamienią się w niecodzienny plac budowy! Wszystko za sprawą zajęć, które centrum handlowe przygotowało z myślą o zbliżających się feriach w województwie lubelskim. Na dzieci czekać tu będą trzy dedykowane strefy: dla najmłodszych, przedszkolna i szkolna. Kreatywne budowanie potrwa do 24 lutego.

Klocki Lego pobudzają wyobraźnię i zdolność rozumowania przestrzennego. Wpływają również na budowanie relacji z rówieśnikami i umiejętność pracy zespołowej. Będzie się można o tym przekonać już 11 lutego w Tarasach Zamkowych. Tego dnia rozpoczną się tu zimowe ferie z klockami Lego. Na uczestników wydarzenia czekać będzie moc atrakcji przy trzech specjalnie przygotowanych na tę okazję strefach. Nie zabraknie konsoli z grami video. Twórcza zabawa potrwa aż do 24 lutego.

Ferie z klockami Lego odbędą się w dniach 11-24 lutego, w godz. 11.00-18.00, na placu eventowym (poziom 0).

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, a także zorganizowane grupy szkolne na  wyjątkowe ferie z klockami Lego w naszym centrum handlowym. Liczymy, że przygotowana przez nas akcja będzie interesującą propozycją dla wszystkich uczniów, którzy zdecydowali się zostać na ferie w Lublinie - mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Tarasów Zamkowych.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne